wampir_maskarada

Ostatni Tech-Mag. Exodus

Ostatni Tech-Mag. Exodus
  • Autor
  • Data wydania 17 listopada 2015
  • Data wydania oryginału 17 listopada 2015
  • ISBN 978-83-7942-871-7
  • Wydawnictwo Novae Res
Ocena użytkowników
7 Średnia z 3 ocen
Twoja ocena

Możesz uciekać bardzo długo i daleko, ale przed swoim przeznaczeniem ukryć się nie zdołasz.

Drake, młody mag z Zakonu Ognia, wkrótce będzie mógł się przekonać na własnej skórze, że im większą władzą dysponujemy, z tym większą odpowiedzialnością przyjdzie się nam mierzyć.

Nad Shyo nadciągają bowiem czarne chmury, niesione porywistym wiatrem zmian. Doświadczony król zmarł, a pomiędzy jego synami nastąpił rozłam. Poza tym bandy orków poczynają sobie coraz śmielej, atakując już nie tylko położone w górach wioski, ale i miasta.

Czy przeznaczenie jest klątwą, przed którą nie można uciec, czy też można wykuć je na nowo? Drake już niedługo pozna odpowiedź.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

„Ostatni Tech-Mag. Exodus” to mój gwarantowany kandydat do kategorii „Zaskoczenie 2015 roku”. Nieznany autor, intrygująca okładka i nieskładny tytuł to wcale nie jedyne powody nominacji dla tej książki, która zdaje się otwierać jakąś większą serię. Od pierwszego tomu zawsze wymagam najwięcej, bowiem musi wziąć na barki obowiązek przekonania do siebie sceptycznego odbiorcy. Jedno wciąż pozostaje niezmienne – ów odbiorca, czyli ja, z pewnością jest zaskoczony. Owe zdumienie ogarnęło mnie już w... czytaj dalej...

Wczytywanie...