Obi-Wan Kenobi częścią Disney+

1 minuta czytania

Pora porzucić marzenia o pełnometrażowym filmie z Obi-Wanem, ale Disney wcale nie porzucił tego pomysłu, produkcję przekształcając na formę serialu w ramach Disney+. Fanów ucieszy także fakt, iż główną rolę zagra niejaki Ewan McGregor.

obi-wan kenobi

Plotki o udziale aktora, który wcielał się w tę postać podczas tak zwanej "Nowej Tryologii" Lucasa okazały się prawdziwe, dzięki czemu na ekranach w ramach ujrzymy znajomą twarz. Nie będzie to co prawda osobny film, ale serial na łamach platformy Disney+, dzięki czemu McGregor może zagościć w naszych sercach i umysłach na znacznie dłużej. Skoro serial, to właściwie o czym będzie nowy Kenobi?

Tego niestety jeszcze nie wiemy, ale możliwości jest dużo, począwszy od najmłodszych lat, pokazanych szeroko w komiksie, poprzez okres jako padawan, później Mistrz Jedi aż do pobytu na Tatooine. A może Lucasfilm zdecyduje się na coś zupełnie nowego?

obi wan kenobi

Decyzja Disneya na pewno została podyktowana słabymi wynikami finansowymi filmu o pewnym przemytniku, co być może definitywnie zamyka kwestię serii "Gwiezdne Wojny – Historie. Mandalorianie i Obi-Wan mogą jednak okazać się wystarczającymi bodźcami, by płacić co miesiąc za Disney+.

Komentarze

-1
·
Evan McGregor? Nigdy nie słyszałem o tym kolesiu.
0
·
Oby Disney zrobił ten serial porządnie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...