Nioh z trailerem wersji na PC

1 minuta czytania

Do tej pory wyłącznie konsolowy "Nioh" coraz większymi krokami zmierza w stronę PC, więc nic dziwnego, że wydawca kusi nas nowym trailerem tej produkcji, która za parę dni zadebiutuje na platformie Steam. Czy nowy materiał skłoni nas do sypnięcia groszem na przygody japońskiego Geralta?

nioh

Na pewno nie bez przyczyny wciąż nie znamy na pewno dość wysokiej ceny tego tytułu na Steam, lecz miast tego możemy spodziewać się gry w pełnej wersji, czyli wzbogaconej o wszelkie dodatki. Co więcej, zamawiając ten tytuł na wspomnianej przed chwilą platformie, możemy liczyć na specjalny i niedostępny w inny sposób hełm – Dharmachakra Kabuto.

Nowy materiał to przede wszystkim cała plejada przeciwników, wśród których nie zabraknie na pewno płci pięknej. Poza tym obejrzymy zwykłe przechwałki i średnie ocen, które i tak dotyczą jedynie wersji na PS4, stąd nijak nie mają się do pecetowego portu.

Jeśli powyższy materiał nie przekonał was do zakupu, to możecie się jeszcze namyślić, bowiem gra trafi do sprzedaży na PC już za parę dni – dokładnie 7 listopada.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...