szczury_wroclawia_szpital

Dolina Lodowego Wichru w Neverwinter!

Czekacie na nowości w świecie Neverwinter? To dobrze się składa, bo dziś debiutuje trzeci moduł do tejże produkcji. "Curse of Icewind Dale", bo taki tytuł nosi ten dodatek, pojawia się w grze całkowicie za darmo i ma przynieść wiele radości zarówno wielbicielom rozgrywki fabularnej, jak i PvP.

neverwinter, icewind dale

Wszystkich, chcących dowiedzieć się, co oferuje zespół Cryptic Studios, zapraszam do rozwinięcia newsa.

Nie przypadkowo w tytule modułu pojawia się nazwa jednej z kultowych produkcji studia Black Isle, Icewind Dale. Rozszerzenie wprowadzi bowiem Dolinę Lodowego Wichru, a wraz z nią:

  • Dwie strefy przygód: Icewind Pass (Przełęcz) oraz Dwaarven Valley (Krasnoludzką Dolinę), gdzie spotkamy nieznanych dotąd przeciwników, takich jak: Ytei, niedźwiedzie, krasnoludy klanu Hammerstone czy dzikie plemię barbarzyńców Reghedmen.
  • Czarny lód – surowiec potrzebny do wykonywania unikalnych przedmiotów zwiększających tymczasowo statystyki naszych bohaterów. Wraz z surowcem pojawi się nowa lokacja, miasto rybackie Cear-Konig, będące miejscem startowym dla poszukiwaczy dobra oraz neutralnym miejscem w konflikcie między frakcjami Ten-Towners i Arcane Brotherhood.
  • Kampanię PvE.
  • Kampanię PvP, oferującą dzienne misje, w których będziemy pokonywali innych graczy i przedzierali się przez strefy PVP.
  • Rankingi PvP.
  • Potyczki dla kilku lub kilkunastu graczy, niebojących się prawdziwej bitwy.
  • Tropiciela – kolejną ścieżka mistrzowską dla Strzelca.

Co ciekawe, wreszcie doświadczenie zdobyte po 60 poziomie doświadczenia nie będzie przepadało. Od teraz przyjdzie nam odkładać je na specjalną pulę, z której – po zdobyciu 250 tysięcy punktów – otrzymamy losową nagrodę (zaklęcie, Diamenty Astralne, punkty mocy lub zwoje z punktami doświadczenia przydzielane do konta).

neverwinter, icewind dale, trol

Troll wygląda na zadowolonego, a jakie są wasze odczucia co do wprowadzonych zmian?

Źródło: nw.pl.perfectworld.eu

Komentarze

0
·
Ocho dawno do Nevera nie zaglądałem, ale na szczęście mam go na kompie, Icewind Dale bardzo sobie cenię, tak więc chętnie powrócę do Doliny Lodowego Wichru. Pomysł z nagrodami za doświadczenie zdobyte po 60 poziomie jest trafiony, Neverwinter cierpi niestety na braki w kontencie w end game.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...