bitwa_blizniakow

Neverwinter – Nowy zwiastun przedstawiający Świątynię Helma

1 minuta czytania

Na nowojorskim Comic-Conie ekipa Cryptic ujawniła nową misję w "Neverwinter", związaną ze Świątynią Helma. W tym miejscu leczone są ofiary magicznej plagi, która spędza sen z oczu mieszkańcom tytułowego miasta. Świątynia jednak została nawiedzona przez duchy i demony, a celem gracza staje się ich wyplenienie. Świątynię Helma i nieproszonych gości, których mamy się pozbyć, można podziwiać na poniższym zwiastunie.

Komentarze

0
·
Massive Multiplayer Mod do Dragon Age'a (zieeew). Naaastępny proszę!
0
·
Ta świątynia Helma koło Neverwinter ma przesrane. Najpierw afera z NwN1, teraz to.

I czy tylko ja mam przeczucie, że gra będzie przeciętna?
0
·
Dlaczego przeciętna??? Do puki nie pogramy to nie ma co komentować. DDO bazuje na podobnym pomyśle(w końcu to też dnd) a jest całkiem niezłe. Jedynym minusem to konieczność grania drużynowo. Samemu się niestety trochę nudzi. Walki zapowiadają się naprawdę fajnie(koniec z bezmyślnym staniem w miejscu i wciskaniem na przemian 1, 2, 3... itd.) O ile nie zwalą sprawy z mikropłatnościami(czyli chcesz coś osiągnąć to płać) to spokojnie mogą konkurować z innymi pozycjami na rynku. Oprócz GW2 bo ich raczej nie pobiją
0
·
P. S. Czy ja tam w zwiastunie słyszę "dead God Helm" ??? Ukatrupili boga strażników czy co?? o.O
Bo jakoś nie łapię się w tej nowej wersji Zapomnianych Krain.
0
·
Tak, Helm został zabity przez Tyra, bo podejrzewano go o posiadanie serca Tymory. Ale prawdopodobnie nie zniknął całkowicie, lecz połączył się z esencją Tyra. W DD4 niezłe czystki i przemieszenia się zrobiły w sferze bogów.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...