posiadlosc

Neverwinter: Underdark już dostępne

1 minuta czytania

Dobra wiadomość nie tylko dla wszystkich fanów sieciowego "Neverwinter", ale także miłośników twórczości R.A Salvatore, bowiem "Underdark" jest już możliwe do pobrania. Czego możemy spodziewać się po najnowszym rozszerzeniu?

neverwinter, neverwinter underdark

Podróż do pozbawionego słońca Podmroku to kolejny element kampanii promocyjnej, obejmującej atak sił Otchłani na ojczyznę znanego z książek R.A Salvatore Drizzta Do'Urdena. Nowe rozszerzenie pozwoli nam stanąć nie tylko u boku tego drowiego topiciela, ale także jego przyjaciół podczas zabawy w dwóch nowych raidach, jak też w trakcie epickiego finału przeciwko samemu Demogorgonowi.

Możemy spodziewać się także kilku dodatkowych ulepszeń w kwestii mechaniki i grafiki. Lifting przeszedł także Tarmalune Trade Bar Store, jak też twórcy chwalą się możliwością podejrzenia wyglądu danego przedmiotu na naszej postaci. Teraz jest to niejako standard, ale miło, że twórcy gry w końcu zaimplementowali ten element.

Tak jak cała dodatkowa zawartość po czerwcu tego roku, "Underdark jest dostępny za darmo w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Komentarze

0
·
A kiedy zrobią nową część neverwinter nights :<
0
·
W tedy kiedy wypuszczą warcrafta 4
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Thorot dnia środa, 18 listopada 2015, 22:10 napisał

W tedy kiedy wypuszczą warcrafta 4

Śmiej się, śmiej,a po sc2 lotv w4 jest możliwy!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...