Necromunda: Hired Gun

Premiera Necromunda: Hired Gun

Dodał: , · Komentarzy: 0
necromunda: hired gun

W dniu dzisiejszym ma premierę "Necromunda: Hired Gun", niezależna, szybka i pełna przemocy gra FPS rozgrywająca się w najciemniejszych zakątkach najbardziej niesławnego miasta-kopca świata "Warhammer 40 000". Jesteście gotowi na zmierzenie się z licznymi gangusami czy mutantami? Cyber-mastiff nakarmiony śrubkami? Bioniczne ręce naoliwione? Jeśli tak, obczajcie jeszcze premierowy filmik i ruszajcie na polowanie.

Necromunda: Hired Gun
necromunda: hired gun

W mrocznym i zdradzieckim uniwersum “Warhammera 40k”, nierzadko przetrwanie zależy od tego, komu możesz w danym momencie zaufać. No, a że w czasach opanowanych przez Wieczną Wojnę ta lista jest zdecydowanie bardzo krótka i palcem po wodzie pisana, to wierny towarzysz jest skarbem potężniejszym od najlepszej super broni.

Kimś takim dla głównego bohatera w “Necromunda: Hired Guns” jest cyber-mastiff, który na dany znak rzuci się z furią na nieprzyjaciela, a po zakończonej jatce i rozszarpaniu wrogów, da się pomiziać po pysku. Towarzysz idealny? Sprawdźcie najnowszy materiał z gry.

Necromunda: Hired Gun

Nowy zwiastun Necromunda: Hired Gun

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do premiery "Necromunda: Hired Gun" został już niecały miesiąc, w związku z czym wydawca Focus Home Interactive podzielił się z nami świeżutkim zwiastunem pokazującym rozgrywkę. Zanosi się na bardzo dynamiczną pełnokrwistą strzelankę w uniwersum Warhammera 40k! Nasz bohater będzie skakał, biegał po ścianach, ślizgał się po ziemi i wisiał na linach niczym Spiderman, a wszystko po to, by w krwawy sposób wykończyć swoich zakontraktowanych wrogów, zdobyć fanty i zebrać nagrody. Wygląda na to, że mapy będą zróżnicowane i rozbudowane. Zajawka pokazuje również naszego wiernego towarzysza, cyber-mastiffa, który jest bardzo dobrym pieskiem… Edycja cyfrowa gry ukaże się 1 czerwca na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series S|X, a edycja pudełkowa 30 czerwca.

Necromunda: Hired Gun
necromunda: hired gun

Świat Wiecznej Wojny nigdy nie był pięknym i najszczęśliwszym miejscem do życia. Nietolerancja, fanatyzm religijny, ksenofobia, krwawe kulty, biurokratyczny tyranizm, skrajna bieda i ucisk. Uniwersum, gdzie na pełne bólu krzyki niewinnych i błagania sprawiedliwych odpowiada jedynie donośny śmiech Mrocznych Bogów. Necromunda z całą pewnością nie jest tutaj wyjątkiem.

Jednak dla obrotnego człowieka, który potrafi o siebie zadbać i nauczył się pływać w tym szambie, jest to całkiem satysfakcjonujące miejsce do życia. Cóż, przynajmniej opłacalne i przynoszące stały zastrzyk pieniędzy. Kimś takim jest głównym bohater “Hired Gun”, czyli łowca nagród. W najnowszym zwiastunie oprowadza nas po zakątkach tego nieprzyjaznego świata i zdradza kilka interesujących ciekawostek, które kiedyś mogą się przydać lub uratować nam życie.

Necromunda: Hired Gun
necromunda: hired gun

Skutecznie.

Streum On Studio nie zakopuje gruszek w popiele i intensywnie promuje swoje dziecko napakowanymi adrenaliną materiałami. Tym razem twórcy postanowili zaprezentować siłę ognia pistoletu automatycznego, który jest może całkiem skuteczny na dalsze odległości, ale już niebywale śmiercionośny na krótszy dystans. Niby niewielka broń, ale sieje prawdziwe spustoszenie na polu walki, co udowadnia nowy zwiastun.

Necromunda: Hired Gun
necromunda: hired gun

Ledwo minęła doba od wycieku informacji o nowej strzelance w uniwersum Warhammera 40k i już mamy oficjalną zapowiedź, potwierdzoną datę premiery oraz minutowy zwiastun z rozgrywki. "Necromunda: Hired Gun" wygląda na dynamicznego FPS-a z elementami parkouru oraz typowym bohaterem o szorstkim głosie. Co więcej, oprawa graficzna wygląda naprawdę klimatycznie! Od razu widać, że Francuzi ze Streum on Studio znają się na rzeczy. Wydawca potwierdził, że gra ukaże się 1 czerwca 2021 roku na wszystkie aktualne platformy – PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox-y One i Series S|X.

Necromunda: Hired Gun
Necromunda: Hired Gun

Games Workshop nie ustaje w wysiłkach zrobienia czterdziestu tysięcy gier w uniwersum Warhammera 40k. Z internetowego sklepu Microsoftu wyciekły informacje o nowej growej adaptacji taktycznej planszówki Necromunda. Mowa o "Necromunda: Hired Gun", która będzie pełnokrwistą strzelanką FPP dla pojedynczego gracza. Wcielimy się w rolę cyngla do wynajęcia i będziemy eksterminować mutantów, gangusów oraz innych nieciekawych osobników w odmętach najsłynniejszego miasta-kopca Imperium.

  • 1 strona
Wczytywanie...