Na przekór przeznaczeniu - Kroniki dziwnego królestwa #3

Na przekór przeznaczeniu
Ocena użytkowników
7 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

"Kroniki Dziwnego Królestwa" to cykl urzekający humorem, mnogością wątków i postaci, wędrówkami między światami równoległymi, złożonością intryg i tajemnic oraz niepowtarzalnym stylem, który czyni obcowanie z prozą Oksany Pankiejewej niepowtarzalną czytelniczą przygodą. Autorka stworzyła tak barwny i rozbudowany świat, że jego odkrywanie jest prawdziwą gratką dla miłośników gatunku.

Dać królewskie słowo honoru – nic prostszego, ale ożenić się w ciągu trzech miesięcy, kiedy narzeczona nawet nie majaczy na horyzoncie? A raczej narzeczonych jest tyle, że nie wiadomo którą wybrać, żeby potem nie żałować do końca życia. Gorsi są chyba tylko nieproszeni jasnowidze, którzy mają ochotę zepsuć nadchodzący ślub smutnymi proroctwami o nadciągającej tragedii. Co robić? Złamanie słowa honoru jest dla Szellara niemożliwe, ale można przecież sprzeciwić się przeznaczeniu.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Zboczony smok, który przez lata spędzał sen z powiek mieszkańcom królestwa, został zabity przez dzielne niewiasty. Szczwani spiskowcy, usiłujący bez baczenia na koszty strącić z tronu prawowitego władcę, Szellara, za swoją chciwość zapłacili życiem, natomiast wszyscy jego krewni i bliscy są mniej więcej cali oraz bezpieczni. W tej sytuacji doprawdy trudno zrozumieć, skąd u króla taki zły humor... Trzecia odsłona "Kronik dziwnego królestwa" to kolejna solidna porcja przygód, które... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Przekraczając granice
    #1 Przekraczając granice
  • Pierwszy dzień wiosny
    #2 Pierwszy dzień wiosny
Wczytywanie...