wampir_maskarada

Mighty Morphin Power Rangers: Rok drugi - Mighty Morphin Power Rangers #2

Mighty Morphin Power Rangers: Rok drugi
Ocena użytkowników
8 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Drugi tom przygód drużyny bohaterów znanej z popularnego serialu. Po ataku Czarnego Smoka i zniknięciu Lorda Zordona Rita Odraza zajęła centrum dowodzenia Power Rangers. Tymczasem Tommy i Billy utknęli w alternatywnej rzeczywistości rządzonej przez niebezpiecznego Lorda Drakkona. Pozostali Rangersi muszą więc bez nich zmierzyć się z kłopotami. Czy uda im się uratować Tommy’ego i Billy’ego? I czy wyjdą cało z kolejnej potyczki z Ritą?

Scenariusz tomu „Mighty Morphin Power Rangers – Rok drugi” napisał Kyle Higgins („Batman”, „Nightwing”), a zilustrowali go Daniel Bayliss, Daniele di Nicuolo, Jagdish Kumar, Hendry Prasetya i Jonas Scharf.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Power Rangers wrócili! Serial cieszący się w Polsce dużą popularnością doczekał się odświeżenia w komiksowej formule. Z jakim skutkiem? Pierwszy album wziął mnie z zaskoczenia. Wciąż w pamięci miałem – blade, bo blade – wspomnienie serialowych Power Rangers, którzy perłą szklanego ekranu nie byli. Ba, przaśność i infantylne pomysły zawarte w krótkich odcinkach powinny ten twór zatopić na dobre, zanim zyskał fanów. Kiczowatość nie przysłoniła jednak elementów pobudzających wyobraźnię... czytaj dalej...

Wczytywanie...