Metro Exodus otrzymało nowy zwiastun, a Techland rozpoczyna współpracę z wydawnictwem Insignis

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Premiera Metro Exodus zbliża się wielkimi krokami. Dziś deweloper – studio 4A Games – prezentuje nowy zwiastun z rozgrywką z nadchodzącej produkcji, a polski wydawca tytułu – Techland, będący partnerem Koch Media – ogłasza wspólne działania z wydawcą książek z serii Uniwersum Metro.

metro exodus

Na fanów Uniwersum Metro luty będzie wyjątkowym miesiącem. 15-ego ukaże się najnowsza gra z serii. Metro Exodus powstawało 5 lat i jest najbardziej ambitną produkcją w historii studia 4A Games. Wyjątkową rozgrywkę, która opiera się na najmocniejszych elementach poprzednich gier – Metro 2033 i Metro: Last Light – oraz oferuje całkiem nowe doznania w postaci eksploracji rozległych terenów postapokaliptycznej Rosji, ukazano na kolejnym zwiastunie.

metro exodus

Po premierze gry w księgarniach dostępne będzie limitowane wydanie książkowej trylogii Metro. W liczącej ponad 1000 stron pozycji znajdą się trzy powieści Dmitrija Głuchowskiego – Metro 2033, Metro 2034 oraz Metro 2035. Całość oprawiono w twardą okładkę, na której widnieje artwork z gry, a w środku czeka również dodatkowe opowiadanie – Ewangelia według Artema – oraz kolorowa wkładka z pejzażami wprost z gry Metro Exodus.

Ponadto sklep Muve.pl przygotował specjalną ofertę na przedpremierowe zamówienia Metro Exodus. Kupujący grę na dowolną platformę otrzymają gratis e-book Metro 2035.

Metro Exodus dostępne będzie od 15 lutego na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...