szczury_wroclawia_szpital
Metro: Exodus

Premiera Metro: Exodus

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Nadszedł czas opuścić klaustrofobiczne korytarze moskiewskiego metra i wyruszyć w wielką podróż przez zdewastowaną nuklearną pożogą Rosję. Metro Exodus – najnowsza odsłona serii gier opartych o bestseller Dmitrija Głuchowskiego, ma dziś premierę na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

metro: exodus
Metro: Exodus

Metro: Exodus – Obrzynem i strzelbą

Dodał: , · Komentarzy: 0

Najnowszy filmik z nadchodzącego "Metro: Exodus" zaznajomi nas z ulubionymi zabawkami graczy preferujących bliskie starcia – strzelbami. Od jednostrzałowego aszota, poprzez duplet i ubojnik, każda strzelba zostaje przedstawiona wraz z wymienieniem jej mocnych oraz słabych stron wraz z potencjalnymi ulepszeniami.

metro: exodus
Metro: Exodus

Informacja prasowa

Artem śnił o życiu na powierzchni, ale w postapokaliptycznej Rosji sny łatwo mogą zmienić się w koszmary...

metro exodus

Studio 4A Games, wydawca Koch Media, oraz jego polski partner – Wydawnictwo Techland, zapraszają na spektakularny, krótkometrażowy film CGI – Koszmar Artema. W prologu stanowiącym wprowadzenie do wydarzeń w Metro Exodus, nadzieja na lepsze jutro miesza się ze strachem towarzyszącym życiu poza korytarzami metra. Animację wyprodukowało polskie studio Platige Image.Studio 4A Games, wydawca Koch Media, oraz jego polski partner – Wydawnictwo Techland, zapraszają na spektakularny, krótkometrażowy film CGI – Koszmar Artema. W prologu stanowiącym wprowadzenie do wydarzeń w Metro Exodus, nadzieja na lepsze jutro miesza się ze strachem towarzyszącym życiu poza korytarzami metra. Animację wyprodukowało polskie studio Platige Image.

Metro: Exodus

Tym razem mamy dla was dwa zupełnie świeże filmiki dotyczące "Metro Exodus". W pierwszym Anna, żona Artema i najlepszy snajper w Zakonie, przypomina nam najważniejsze informacje dotyczące post-apokaliptycznej linii moskiewskiego metra oraz walczy z wrogami podejrzliwie przypominających nazistów z Czwartej Rzeszy.

metro,metro exodus

Drugi filmik skupia się na powstawaniu gry. Skacząc pomiędzy dwoma studiami 4A Games, jednym w Kijowie, a drugim na Malcie, poznamy wszystkie szczegóły powstającej pięć lat gry, między innymi pierwsze szkice koncepcyjne. W pierwszym filmie otworzą przed nami swoje serca założyciele 4A Games i opowiedzą nam o celach przyświecających im przy zakładaniu studia.

Metro: Exodus

Informacja prasowa

Wydawnictwo Deep Silver, deweloper 4A Games, autor książek z serii Metro Dmitrij Głuchowski oraz polski wydawca gry Metro Exodus – Techland, informują o wyjątkowej edycji tytułu nazwanej Artyom Custom Edition. Będzie to niezwykle rzadkie wydanie gry – powstanie zaledwie 10 egzemplarzy – którego nie będzie można zakupić w żadnym z kanałów oficjalnej dystrybucji. Fani Metro z całego świata będą mieli natomiast okazję wygrać tę edycję w planowanych na najbliższe tygodnie konkursach.

metro exodus

Każdy egzemplarz będzie podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego i Andrew Prokhorowa – Creative Directora gry i współzałożyciela studia 4A Games. W edycji znajdą się ponadto wybrane elementy wyposażenia Artema z gry, w tym w pełni funkcjonalny zegarek Nixie.

Metro: Exodus

"Metro: Exodus" z mocnym przytupem zagościł na targach E3 i czule popieścił podniebienia graczy spragnionych bezkompromisowych klimatów postnuklearnych zza Buga. 4A Games nie jest jednak w ciemię bite i nie zamierzało odhaczyć swojej obecności w Los Angeles na wypuszczeniu jednego zwiastuna. Twórcy przygotowali dla wszystkich ponad 15-minutową prezentację rozgrywki.

metro: exodus

Zgodnie z klasyczną zasadą sequeli – jest więcej, mocniej i bardziej kozacko. Klimaty, które poznaliśmy i pokochaliśmy zostały ubogacone o nowe elementy, a te które delikatnie liźnięto w poprzednich częściach – rozszerzono. Mamy więc lepszy crafting, dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe i system dzień-noc wpływający na podejście do misji czy walkę na otwartym terenie oraz w klaustrofobicznych warunkach. Każde wyzwanie będzie można rozwiązać na kilka sposobów i wygląda na to, że nie są to czcze obietnice.

Metro: Exodus

Jeżeli myśleliście, że życie w postnuklearnym moskiewskim metrze jest prawdziwym koszmarem na jawie to serdecznie witamy w piekle.

metro: exodus

Najnowszy zwiastun produkcji prezentuje jedną z lokacji, jakie odwiedzimy podczas podróży pociągiem przez apokaliptyczną Rosję. Wołga to siedziba mrocznego kultu, gdzie ludzi mówiących tym samym językiem co my, zdawałoby się naszych rodaków, należy strzec się jeszcze bardziej niż popromiennych wybryków ewolucji.

Ergo – kolejny znakomity i klimatyczny trailer, zaś "Metro: Exodus" powoli staje się mocnym kandydatem do zgarnięcia nagrody gry roku Anno Domini 2019. Konkludując, jest na co czekać.

Metro: Exodus

Zapowiedziano Metro: Exodus!

Dodał: , · Komentarzy: 3

Póki co, jedna z największych i zarazem najprzyjemniejszych niespodzianek tegorocznych targów E3. Kontynuacja egranizacji opartej o postapokaliptyczny świat Dmitrija Glukhovsky'ego przyniesie nam to, do czego seria zdążyła nas już przyzwyczaić (między innymi doskonały klimat zrujnowanego świata, piękną grafikę oraz emocjonujące walki), lecz jak na przemyślany sequel przystało, dorzuca do tego wora kilka nowości. W tym największe novum – położenie nacisku na eksplorację powierzchni, już bez konieczności korzystania z maski przeciwgazowej.

metro: exodus

Pierwszy materiał prosto z gry skupia się na typowym dniu w ponurej postnuklearnej rzeczywistości, czyli przetrwaniu za wszelką cenę w nieuczciwej walce ze skrajnie niebezpiecznym środowiskiem. To trzeba zobaczyć.

  • 1 strona
Wczytywanie...