Zapowiedziano Metro: Exodus!

1 minuta czytania

Póki co, jedna z największych i zarazem najprzyjemniejszych niespodzianek tegorocznych targów E3. Kontynuacja egranizacji opartej o postapokaliptyczny świat Dmitrija Glukhovsky'ego przyniesie nam to, do czego seria zdążyła nas już przyzwyczaić (między innymi doskonały klimat zrujnowanego świata, piękną grafikę oraz emocjonujące walki), lecz jak na przemyślany sequel przystało, dorzuca do tego wora kilka nowości. W tym największe novum – położenie nacisku na eksplorację powierzchni, już bez konieczności korzystania z maski przeciwgazowej.

metro: exodus

Pierwszy materiał prosto z gry skupia się na typowym dniu w ponurej postnuklearnej rzeczywistości, czyli przetrwaniu za wszelką cenę w nieuczciwej walce ze skrajnie niebezpiecznym środowiskiem. To trzeba zobaczyć.

Premiera w 2018 roku na PC oraz Xbox One.

Komentarze

0
·
Nie mogę obejrzeć teraz trailera, więc mam pytanie - czy gierojem wciąż będzie Artiom?
0
·
Nie jest to powiedziane wprost, ale kobieta na ciuchci krzyczy do naszego bohatera coś w stylu "Artiom", więc wydaję mi się, że tak. Zresztą patrząc na uniwersum "Metra" miałoby to logiczne uzasadnienie
0
·
Tylko teraz jestem ciekaw kiedy będzie się toczyła akcja gry. LL kończyło się przed rozpoczęciem 2035, a zakończenie ostatniej części trylogii jasno wskazuje, że Artiom raczej nie wróci do moskiewskiego metra.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...