M.E.A.T. rusza z oficjalnym demem rozgrywki!

1 minuta czytania

M.E.A.T

M.E.A.T to polska gra RPG w stylu pixel art, tworzona przez studio rapera Słonia – Trippin Bears. Już 31 lipca gracze, którzy zakupili ich produkt w preorderze, będą mogli zagrać w oficjalną wersje demonstracyjną. Według doniesień przeniesiemy się do świata Washagami. Poznamy samego głównego bohatera sir Culligana oraz system walki. Twórcy liczą na duży feedback od fanów – wszelkie recenzje, opinie i poprawki, które ulepszą finalną wersje gry.

Projekt odbił się bardzo szerokim echem na polskim rynku gier komputerowych, a szczególnie w środowisku maniaków Tibii i Margonem. Oglądając gameplay widzimy styl rodem z lat 90', połączony już z nowoczesnymi rozwiązaniami w ówczesnym gamingu. Na portalu Wspieram.to zebrano ponad 195 tysięcy złotych, co było ogromnym sukcesem developerów. Planowany jest bardzo długi rozwój gry – od fabularnego singleplayera, którego ujrzymy 13 listopada na platformie Steam, do pełnoprawnego MMORPG. Aby bardziej wczuć się w klimat rozgrywki wydano ilustrowaną książkę "M.E.A.T Żywica Skał".

Warto dodać, że ambasadorem inicjatywy jest Rojo.

Źródło: meatrpg.com

Komentarze

0
·
Nie wiem, jakoś tak sceptycznie podchodzę do tej produkcji. Zupełnie nie mój styl. Póki co wygląda to na bardzo prosty i nieskomplikowany projekt. Z drugiej strony - może być ciekawie. Świat gry jest intrygujący, także klimaty gorączki złota są dość rzadko eksploatowane w tym gatunku, a sama fabuła może być rekompensatą pewnych niedostatków w rozgrywce.

Pożyjemy, zobaczymy Poczekam na opinie i ewentualnie potem rzucę okiem.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...