dziki_lad
M.E.A.T.
M.E.A.T

M.E.A.T to polska gra RPG w stylu pixel art, tworzona przez studio rapera Słonia – Trippin Bears. Już 31 lipca gracze, którzy zakupili ich produkt w preorderze, będą mogli zagrać w oficjalną wersje demonstracyjną. Według doniesień przeniesiemy się do świata Washagami. Poznamy samego głównego bohatera sir Culligana oraz system walki. Twórcy liczą na duży feedback od fanów – wszelkie recenzje, opinie i poprawki, które ulepszą finalną wersje gry.

M.E.A.T.

Kolejna ciekawa polska inicjatywa na horyzoncie. Dzisiaj na serwisie Wspieram.to ruszyła zbiórka pieniędzy na cRPG z dreszczykiem – “M.E.A.T.”. Tytuł przeniesie nas do XIX-wiecznej Kanady w czasach apogeum gorączki złota. Wcielimy się w postać weterana Wojny Secesyjnej, właściciela niewielkiej kopalni, w której odkryto tajemniczą substancję zmieniającą okoliczną przyrodę. Intryga kręcić się będzie wokół rozwiązania tajemnicy pojawiających się mutacji. Przejście głównego wątku ma zająć 10 godzin, drugie tyle zajmie nam rozwiązanie zadań pobocznych.

m.e.a.t.

Pixel-artowa grafika, historia z pogranicza horroru i sci-fi, interesujące miejsce akcji – brzmi nieźle. Czy warto się zainteresować, zdecydujcie już sami. Zbiórka trwa do 12 maja, premiera w okolicach listopada.

  • 1 strona
Wczytywanie...