wampir_maskarada

Matrix Zmartwychwstania na pierwszych materiałach

1 minuta czytania

matrix zmartwychwstania,matrix 4

Można się zastanawiać po co i jaki sens, oprócz oczywistego skoku na kasę, ma odgrzewanie serii z Keanu Reevesem w roli głównej. Prawda jest jednak taka, że wszyscy choć rzucimy okiem z ciekawości, co takiego zrodziło się przez te lata w umysłach sióstr Wachowskich, że aż postanowiły wrócić do lekko zakurzonego uniwersum. Oby był to kazus “Mad Maxa” a nie wielu innych franczyz, które wróciły tylko po to, aby zaraz odejść w niesławie.

W sieci pojawiły się pierwsze teasery “Matrix 4”. Wchodząc na oficjalną stronę główną widowiska i klikając jedną z pigułek, obejrzymy krótkie zajawki dedykowane obranej przez nas ścieżce. Natomiast już jutro ma ukazać się pełny zwiastun produkcji. Jest na co czekać?

matrix zmartwychwstania,matrix 4

Premiera “Matrix Zmartwychwstania” 17 grudnia 2021 roku w kinach, natomiast na platformę HBO Max film trafi 22 grudnia.

Komentarze

0
·
Lol czemu Neo wygląda jak John Wick?
0
·
Po dziesiątkach filmów z Avengersami i tym całym komiksowym szaleństwem w tworzeniu filmów w ostatnim czasie miło będzie znów zobaczyć coś co swego czasu rządziło światem kina... A Matrixa zawsze ceniłem i do dziś lubię zobaczyć tego klasyka kina, bo dziś już zasługuje na taką nazwę. A co nowego wprowadzi kolejna część ? Czekam niecierpliwie i jestem na TAK.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...