Matrix Zmartwychwstania
matrix resurrections,matrix zmartwychwstania,matrix 4

Jak obiecano, tak uczyniono. Pełnoprawny zwiastun kolejnej części “Matrixa” trafił do sieci. Możemy więc oczekiwać owianej tajemnicami i różnorakimi zagadkami fabuły. Powrotu kilku starych i lubianych twarzy. No i rzecz jasna, dużej dawki akcji podlanej gęsto strzelaninami, wybuchami, a także akrobacjami. Zasadniczo, to do czego nas przyzwyczaiła ta marka.

Pytanie tylko, czy to wszystko po latach nadal będzie się dodawało i zaskakiwało, tak jak jeszcze kilkanaście lat temu. Świat i kinematografia ruszyła do przodu, a to co kiedyś wystarczało do kupienia widza, teraz jest wyświechtanym standardem.

Matrix Zmartwychwstania
matrix zmartwychwstania,matrix 4

Można się zastanawiać po co i jaki sens, oprócz oczywistego skoku na kasę, ma odgrzewanie serii z Keanu Reevesem w roli głównej. Prawda jest jednak taka, że wszyscy choć rzucimy okiem z ciekawości, co takiego zrodziło się przez te lata w umysłach sióstr Wachowskich, że aż postanowiły wrócić do lekko zakurzonego uniwersum. Oby był to kazus “Mad Maxa” a nie wielu innych franczyz, które wróciły tylko po to, aby zaraz odejść w niesławie.

  • 1 strona
Wczytywanie...