Mass Effect – łatka i dodatek w końcu dostępne !

1 minuta czytania

Firma CD-Projekt, dystrybutor Mass Effect na terenie Polski, z ulgą poinformowała, że dostępny jest już do ściągnięcia rodzimy patch do tejże gry, wraz z darmowym dodatkiem Bring Down the Sky. Łatka oznaczona numerkiem 1.0.1a, wprowadza szereg zmian usprawniających, a co za tym idzie, umilających rozgrywkę.

Przy okazji dystrybutor przeprosił wszystkich fanów produkcji, za tak długie oczekiwanie (kilka miesięcy) na możliwość pogrania w mini-rozszerzenie oraz podziękować za ich iście anielską cierpliwość.

W Bring Down the Sky ponownie wcielimy się w skórę dzielnego komandora Sheparda, któremu tym razem przyjdzie się potykać z batariańskimi zamachowcami. Otóż owi terroryści wymyślili sprytny i szatański plan, który jak zwykle zagrozi setkom istnień ludzkich. Skierowali asteroidę X57 na kurs kolizyjny z planetą Terra Nova w systemie Asgard. Jak zwykle tylko dzielny bohater i jego załoga może uratować ten glob przed niechybną zagładą, wyłączając silniki napędzające planetoidę.

Rzekomą łatkę wraz z rozszerzeniem możecie pobrać stąd. Idealny prezent na mikołajkowy wieczór?

Komentarze

0
·
Hurra! Nareszcie można ściągnąć ten dodatek dla polskiej wersji.

Mam małe pytanie: Czy po zainstalowaniu trzeba mieć ukończoną grę, aby zagrać, czy uszkadza ona save'y w środku gry, czy trzeba zaczynać od początku? Trochę zagmatwane to, co napisałem, ale mam nadzieję, że da się zrozumieć.
0
·
A mam małe pytanko,czy ten dodatek działa na konsoli Xbox 360? Mam oryginalną gierkę, z Angielskim Dubbingiem, i Polskimi Napisami

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...