Mass Effect: Zniszcz niebo

Rozszerzone wydanie Mass Effect

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie sklepu internetowego Gamestop można składać zamówienia na specjalną, dwupłytową edycję Mass Effecta w wersji na Xboxa 360.

Dodatkowa płyta będzie zawierać materiały dotyczące produkcji, muzykę z gry, trailery, galerię artworków oraz dodatek Bring Down the Sky.

Na razie nie wiadomo, czy nowa edycja gry studia BioWare zawita do Europy.

Mass Effect: Zniszcz niebo

Firma CD-Projekt, dystrybutor Mass Effect na terenie Polski, z ulgą poinformowała, że dostępny jest już do ściągnięcia rodzimy patch do tejże gry, wraz z darmowym dodatkiem Bring Down the Sky. Łatka oznaczona numerkiem 1.0.1a, wprowadza szereg zmian usprawniających, a co za tym idzie, umilających rozgrywkę.

Przy okazji dystrybutor przeprosił wszystkich fanów produkcji, za tak długie oczekiwanie (kilka miesięcy) na możliwość pogrania w mini-rozszerzenie oraz podziękować za ich iście anielską cierpliwość.

W Bring Down the Sky ponownie wcielimy się w skórę dzielnego komandora Sheparda, któremu tym razem przyjdzie się potykać z batariańskimi zamachowcami. Otóż owi terroryści wymyślili sprytny i szatański plan, który jak zwykle zagrozi setkom istnień ludzkich. Skierowali asteroidę X57 na kurs kolizyjny z planetą Terra Nova w systemie Asgard. Jak zwykle tylko dzielny bohater i jego załoga może uratować ten glob przed niechybną zagładą, wyłączając silniki napędzające planetoidę.

Rzekomą łatkę wraz z rozszerzeniem możecie pobrać stąd. Idealny prezent na mikołajkowy wieczór?

  • 1 strona
Wczytywanie...