N7 Day 2022 – BioWare publikuje kolejną zagadkę dla fanów.

1 minuta czytania

BioWare zgodnie ze swoją tradycją rozpoczęło dziś kolejną edycję wydarzenia o nazwie N7 Day. Z tej okazji wystartowała dedykowana strona projektu, na której można się zapoznać z tym, co Kanadyjczycy przygotowali dla fanów uniwersum "Mass Effect" na ten rok. Najciekawsze jest trwające 25 sekund nagranie, na którym widać budowany przekaźnik masy oraz słychać w tle tajemniczy szum. Do załączonego materiału dodano następujący opis:

Na razie chcemy, abyś rzucił okiem na coś. Przechwyciliśmy dziwne nagranie z jednej ze stacji monitorujących w znanej przestrzeni. Może to być nic, ale…

mass effect 5,mass effect,n7 day,n7 day 2022

Wygląda na to, że jednemu z użytkowników Twittera udało się dostać do ukrytego w szumie na nagraniu dialogu, w którym Liara T'Soni mówi, że "... rada będzie wściekła, choć powinni wiedzieć, że nie należy lekceważyć ludzkiego nieposłuszeństwa". Czy ludzkim nieposłuszeństwem jest tutaj budowanie w tajemnicy przekaźnika masy? Polscy fani uniwersum mogą odwiedzić wątek na Reddicie, gdzie rozgorzała dyskusja na temat udostępnionego przez BioWare materiału.

Gdy tylko internetowi agenci Handlarza Cieni złamali szyfr nagrania, BioWare udostępniło drugą, pozbawioną szumów wersję swojego materiału.

W rozwinięciu newsa grafika pochodząca z omawianego nagrania, która może wskazywać na rok wydarzeń.

mass effect 5,mass effect,n7 day,n7 day 2022

Widoczny na grafice powyżej fragment opisu "11_07_90" może wskazywać na rok 2190, czyli około 4 lata po wydarzeniach z "Mass Effect 3".

Udostępnione przez BioWare nagranie w wysokiej jakości jest dostępne tutaj.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...