dziki_lad

"Mass Effect 3" – o fabule kolejnego dodatku DLC [SPOILER]

1 minuta czytania

O DLC do "Mass Effect 3" rozgrywającym się na stacji Omega dyskutowano już od dłuższego czasu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to, że taki dodatek już wkrótce powstanie. I faktycznie, w ubiegłym tygodniu BioWare potwierdziło, że jesienią ukaże się DLC rozgrywające się w lokacji znanej nam z poprzedniej części. O fabule zaś nie powiedziano nic, ale, jak się okazało, wszystko na jej temat znajdowało się na płycie z grą. Uwaga na nisko latające spoilery.

mass effect 3

Jak wiemy z gry, Omega stała się celem ataku Cerberusa. Atak tych drugich zakończył się niepowodzeniem, w związku z czym siły Człowieka Iluzji zablokowały wszelkie dostawy zmierzające na stację. To jednak nie koniec, bo Cerberus ma w planach zniszczenie tarcz Omegi, co sprawi, że stacja straci ochronę przed przelatującymi w pobliżu asteroidami. Zadaniem Sheparda będzie przerwanie blokady i unicestwienie planów Cerberusa.

Komentarze

0
·
To pochodzi z wycieku listopadowego i jest starą i nieaktualną wersją scenariusza.
0
·
O zajęciu Omegi przez Cerberusa traktował chyba któryś z komiksów o ME, przy czym nie pamiętam, jak się wszystko tam skończyło.
0
·
A jak się miało skończyć?
Jak był Shepard to finiszuje dobrze. A jak nie to źle i on zrobi potem Omedze dobrze.
0
·
Nie było tam Sheparda - główną postacią była Aria T'Loak.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...