droga_szamana_5

„Arrival” – pierwszy screenshot

1 minuta czytania

Skoro mowa o BioWare, nie zapominajmy o jego najbardziej dochodowym dziecku – „Mass Effect 2”. Dodatek „Arrival” ma być równocześnie finalnym pożegnaniem z tą grą i zapowiedzią draki, z jaką dumny komandor Shepard będzie zmuszony zmierzyć się w zwieńczeniu trylogii. Zanim jednak nadejdzie dzień sądu ostatecznego, Rada Cytadeli, bagatelizująca problem nadciągającej apokalipsy, stara się z całych sił ukryć niewygodną prawdę. Fakty, do których przez przypadek dokopała się doktor Amanda Kenson i napytała sobie w wyniku tego niemałej biedy.

mass effect 2, arrival, dlc

Czy tak wygląda sprawiedliwość galaktycznego rządu? Może to robota najemników, żądnych sekretnej wiedzy i pragnących ją wykorzystać w celu osiągnięcia własnych, egoistycznych zamiarów? Trudno orzec, przekonamy się już niedługo.

Komentarze

0
·
Ach, jak ja nie mogę się doczekać ME3.... Mogliby już podać jakieś dane co do tej części.
Ale co do tego DLC, to zapowiada się ciekawie.
0
·
Wiadomo kiedy się spodziewać tego dodatku tzn w jakim miesiącu?

Swoją drogą to do pudełka z DA2 wrzucono ulotkę na temat ME3 - nic szczególnego - kawałek ziemi i napis - bądź gotów, ich nadejście jest bliskie.
0
·

Cytat

Ach, jak ja nie mogę się doczekać ME3.... Mogliby już podać jakieś dane co do tej części.


Po wirtualnych kuluarach krążą plotki, że nowe informacje o "Mass Effect 3" mają zostać ujawnione ponoć na imprezie w Bratysławie (najbliższy weekend). Miejsce mocno egzotyczne, więc prawdziwość tej pogłoski jest niestety znikoma, ale pomarzyć zawsze można

Cytat

Wiadomo kiedy się spodziewać tego dodatku tzn w jakim miesiącu?


Niestety nie :~(
0
·
Lepiej czekać. Chyba chcecie dostać dopracowany dodatek nie wspominając już o trzeciej części.
Wierni fani muszą być uzbrojeni w cierpliwość. Jakby tak części Diablo robili jedna za drugą... Ale jestem wiernym cierpliwym fanem i czekam, czekam, czekam....

Dodaj komentarz

Wczytywanie...