Mars

Mars

Dodał: , · Komentarzy: 3

Ostatnio szperając w zakamarkach internetu natknąłem się na nowego RPG'a, zatytułowanego Mars. Postanowiłem poświęcić chwilkę i przetłumaczyć dla was informacje dostępne o tej grze na oficjalnej stronie.

Wprowadzenie

Mars chce odświeżyć gatunek RPG bardziej intuicyjnymi, szybszymi i satysfakcjonującymi fazami akcji, jednocześnie nie pozbywając się jego głównych cech. Naszym pomysłem na grę jest mieszanina dwóch gatunków – Beat'em all Action (gra akcji, w której głównym celem jest zabicie wszystkich przeciwników) oraz RPG. Połączymy więc rozwój postaci, kolekcjonowanie ekwipunku, dodatkowe zadania oraz solidną fabułę z rytmicznymi sekwencjami walki, poczuciem mocy od samego początku gry, QTE (wg wikipedii: system odpowiedniego wciskania klawiszy według ciągu znaków wyświetlanego na monitorze lub ekranie) oraz bossami o sekwencyjnym zachowaniu.

Mars Mars

Ta kombinacja będzie prawdziwą innowacją w rozgrywce. Dodatkowo gra będzie posiadała także inne cechy. Będziesz mógł na przykład wybrać jedną z dwóch postaci, których odmienne historie krzyżują się, a umiejętności różnią. Środowisko gry zostało zaprojektowane z największą dbałością o szczegóły. Efekty świetlne mogą tworzyć bezprecedensowe sytuacje walki.

W świecie stworzonym dla Marsa znajdziecie schyłkową futurystyczną technologię, a przetrwanie na planecie będzie wielce wątpliwe z powodu ciężkich warunków. Fabuła rzuci cię w sieć politycznych intryg i złożonych konfliktów pomiędzy różnymi siłami, co pozwoli ci lepiej poznać świat, po którym podróżujesz.

  • 1 strona
Wczytywanie...