dziki_lad

Majesty 2: Zestaw dodatków w planie wydawniczym Cenega

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach i na Słowacji oraz partner na Węgrzech ogłasza, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Majesty 2: Zestaw dodatków. Gracze ponownie rzucą się w wir legendarnej batalii o świat Ardanii już w lutym 2011 roku. Na płycie z grą znajdą się 3 wydane do tej pory rozszerzenia gry Majesty 2 – Obrońca Korony, Wojna o Ardanię i Mroczne Królestwo, które wymagają zainstalowanej podstawowej wersji Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy.

W Ardanii, w której rozgrywa się akcja Majesty 2, to co fantastyczne i nadprzyrodzone jest w pełni normalne i rzeczywiste. Świat ten po brzegi zaludniony jest smokami, magami, ogrami oraz istotami wszelkiej innej maści rodem z powieści fantasy. Niestety w tak niebezpiecznym miejscu niezwykle trudno o pokój. To właśnie przed graczem stoi zadanie zaprowadzenia w Ardanii silnych rządów i upragnionego przez jej mieszkańców pokoju.

W walce o tytuł Wielkiego Króla wsparciem służy doradca oraz rzesze poddanych, od prostych chłopów po wielkich herosów, którzy tak naprawdę żyją własnym życiem, przejawiając nierzadko oznaki samowoli lub nieposłuszeństwa. Dzięki wszechobecnemu humorowi klimat gry jest lekki i całkowicie odmienny niż w innych grach fantasy. Natomiast wartka akcja oraz połączenie elementów RTS i RPG, sprawiają że Majesty 2 zapewni każdemu wspaniałą rozrywkę na długie godziny.

Majesty 2: Zestaw dodatków składa się z trzech odrębnych części z nowymi kampaniami obfitującymi w różnorodne niespodzianki w postaci specjalnych budynków, nowych bohaterów i potworów, jak wilkołaki czy mityczne cyklopy, które czynią świat Ardanii jeszcze bogatszym i bardziej różnorodnym.

Majesty 2: Zestaw dodatków zawiera:

  • Dodatek Majesty 2: Obrońca Korony
  • Dodatek Majesty 2: Wojna o Ardanię
  • Dodatek Majesty 2: Mroczne Królestwo
  • Edytor przeznaczony do tworzenia własnych misji i bitew
  • Nowe rasy i mapy dla trybu multiplayer
  • W sumie 26 nowych misji z nowymi budynkami, bohaterami i potworami

Majesty 2: Obrońca Korony – w mrocznych kniejach Ardanii goreją miliony złych oczu… Kim są te małe, zielone istoty, które przeszywają włóczniami każdą napotkaną istotę? W nowej kampanii gracz będzie musiał zmierzyć się z zagrożeniem ze strony niezliczonych zastępów goblinów dowodzonych przez potężnego Lorda Blackvipera. Natomiast rozbudowanemy edytor misji umożliwi graczowi posmakowanie roli stwórcy świata Ardanii.

Majesty 2: Wojna o Ardanię – w kolejnej przygodzie gracz przekona się jakie zło budzi się podczas ardańskich nocy. Tym razem Wielki Król będzie musiał stawić czoła tajemniczemu magowi-wilkołakowi, który jednoczy hordy potworów, by pogrążyć Ardanię w morzu terroru. Czy Wielki Król zdoła sprostać wyzwaniu?

Majesty 2: Mroczne Królestwo – tym razem Wielki Król zostanie postawiony w sytuacji zdrady i utraty tronu, a wraz z nim potężnego artefaktu – Korony Ardanii. Od władcy odwrócili się niemal wszyscy, oprócz jego wiernego doradcy. Jedyna nadzieja na odzyskanie władzy i powtórne zaprowadzenie ładu w Ardanii, to poszukiwanie nowych sojuszników.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...