Linie krwi

Recenzujemy "Linie krwi"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach GameExe.pl zawitał kolejny tekst. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Fabryka Słów dostarczamy Wam recenzję najnowszego dzieła Tanyi Huff – Linii krwi. Serdecznie zapraszam do czytania.

Choć z początku się na to nie zanosiło, dość szybko polubiłem serię książek Tanyi Huff poświęconych losom Vicky Nelson, Henry'ego Fitzroya i Mike'a Celluciego. Przedtem nie byłem jakimś wielkim fanem historii o wampirach, wilkołakach i demonach, żyjących we współczesnym świecie. Myślałem, że nie da się ich przedstawić w ciekawy sposób. Autorce to się jednak udało, tak więc z nadzwyczaj chętnie brałem do ręki kolejne wydawane tomy. W końcu przyszedł czas na trzecią część serii, nazwaną „Liniami krwi”. Zaskakuje, trzyma poziom czy go wręcz obniża? Dowiesz się po lekturze tej recenzji.

Czytaj dalej...

Linie krwi

"Linie krwi" w księgarniach

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z przyjemnością informuję, iż w dniu dzisiejszym do księgarni trafiła powieść Linie krwi autorstwa Tanyi Huff. Dzięki Fabryce Słów możemy ponownie zgłębić mroczne tajemnice naszego świata wraz z detektyw Vicky Nelson i wampirem Henrym Fitzroyem. Serdecznie zapraszamy do naszego działu książkowego, w którym znajdziecie fragment tejże książki.

Toronto. Vicki pracuje nad sprawą zbrodni w Dziale Egiptologii tutejszego muzeum. Tajemnicy podwójnego morderstwa nikt – najwyraźniej – ani nie chce, ani nie umie wyjaśnić. Vicki zaczyna podejrzewać, że ktoś igra z ludzkimi umysłami.

Linie krwi

"Linie krwi" już w piątek!

Dodał: , · Komentarzy: 0
Linie Krwi

Wszyscy, którzy z niecierpliwością oczekują kontynuacji przygód Vicky Nelson i Henryego Fitzroya, mogą zacząć się niecierpliwić jeszcze bardziej! Już w najbliższy piątek (24 kwietnia) nakładem wydawnictwa Fabryka Słów do księgarni trafią Linie krwi Tanyi Huff. A my już dziś zapraszamy do lektury fragmentu powieści w naszym dziale książkowym.

Henry maszerował szybkim krokiem przez Church Street, jego czarny płaszcz łopotał mu za plecami. Ignorował przypadkowe skupiska ludzi. Chciał czegoś więcej niż tylko okazji, aby pić, jego gniew i Głód potrzebowały bójki. Zatrzymał się na rogu Church i College.
– Hej, cioto!
Henry uśmiechnął się, lekko odwrócił głowę i sprawdził wiatr. Trzech. Młodych. Zdrowych. Idealnych.
– Co jest, cioto? Głuchy jesteś?
– Może czyjaś kuśka mu w uchu utknęła.

Czytaj dalej!

  • 1 strona
Wczytywanie...