Zapowiedziano nową grę z serii Life is Strange

1 minuta czytania

life is strange: true colors

Square Enix zapowiedziało "Life is Strange: True Colors", czyli kolejną grę fabularną z tej popularnej serii. W odróżnieniu od poprzedniczek, które miały format epizodów wychodzących co kilka miesięcy, "True Colors" ukaże się jako całość w dniu premiery. Nadal będzie podzielona na rozdziały, między którymi będziemy mogli dokonywać dowolnie długich lub krótkich przerw. Gra ukaże się 10 stycznia bieżącego roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Google Stadia.

Nowy setting w postaci miasteczka Haven Springs, nowa bohaterka o imieniu Alex Chen i nowy zestaw mocy nadprzyrodzonych – tym razem zdolność wyczuwania i manipulowania ludzkimi emocjami. Fabuła będzie się skupiała na wyjaśnieniu tragedii związanej z bratem Alex oraz innych historii związanych z miasteczkiem i jego mieszkańcami. "True Colors" jest tworzone przez studio Deck Nine, którego poprzednim dziełem był zaskakująco udany prequel "Life is Strange: Before the Storm". Nie dziwi zatem uwzględnienie w nowej produkcji jednej z lepszych postaci poprzedniczki – Steph, z którą jako Chloe mogliśmy zagrać w sesję D&D.

life is strange: true colors

Oprócz tego na jesień 2021 roku zapowiedziano "Life is Strange Remastered Collection", czyli remaster pierwszej części oraz "Before the Storm". Nowa edycja podrasuje grafikę oraz doda kompletnie nowe animacje ruchu ust postaci z tym, które były bardzo kiepskie w pierwszej grze. Fani, którzy zamówią "True Colors Ultimate Edition", dostaną nowy remaster za darmo.

Komentarze

0
·
Ja się nie mogę doczekać się gry to jest najlepsza gra na świecie plus dlc ze Steph i w podstawówce będzie Steph Wow plus cztery kowe stroje Dla Alex Wow Ja się nie mogę bardzo doczekać się gry Kocham Was Deck Nine za prace gry bardzo dziękuję za kolejną gre

Dodaj komentarz

Wczytywanie...