Kolejny Batman w drodze – w kosmosie!

Że Lego? A to co – nie gra? Wbrew pozorom, produkcje z serii LEGO szybko zawojowały rynek, dzięki czemu doczekaliśmy się przeniesienia między innymi "Władcy Pierścieni", "Hobbita" czy "Harry'ego Pottera" na klockowy język w postaci produkcji na konsole i komputery. Do tego – to przecież Batman. Batman w kosmosie. Nie wiem jak Wy, ale ja nie potrafię przejść obok tego tytułu obojętnie.

lego batman 3, beyond gotham

Warto na wstępie napisać o sprzedaży gier z serii LEGO, która przekroczyła już 100 milionów egzemplarzy. Nikogo nie dziwi więc, że zaledwie po dwóch miesiącach od premiery ostatniej odsłony, dostajemy zapowiedź kolejnej – tym razem po raz trzeci zagramy w Batmana o podtytule Beyond Gotham. Przestrzeń kosmiczną zwiedzimy na komputerach osobistych, Wii U, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita oraz Nintendo 3DS.

Uniwersum DC zostanie znacznie poszerzone, ponieważ przyjdzie nam odwiedzić nieznane światy w kosmosie. Liga Sprawiedliwości z Batmanem na czele oraz superzłoczyńcami będzie musiała uratować Ziemię przed kryzysem. Wszystkiemu winien jest Brainiac – nemezis Supermana. Zmniejszył on planetę za pomocą pierścieni mocy odebranym Zielonym Latarniom i dołączył ją do swojej kolekcji. Drużyna herosów połączy siły ze złymi i będzie starała się odzyskać pierścienie oraz pokonać Brainiaca. Aby to zrobić, uda się w kosmiczną podróż.

lego batman 3, beyond gotham

W LEGO Batman 3: Beyond Gotham znajdziemy 150 grywalnych postaci. Podobnie jak poprzednio, pojawią się zdubbingowane dialogi (kiedyś nie było tekstów – klockowi bohaterowie jedynie mruczeli). Zmian dużych nie będzie, choć można spodziewać się pewnych ulepszeń jak nowe elementy wyposażenia czy umiejętności. Nie zabraknie również mini gierek związanych z hakowaniem czy zadań, w których sterowana przez gracza postać eliminuje wrogów w strzelance 2D.

Premiera jesienią bieżącego roku. Kto szykuje się na kosmiczną podróż w najnowszej odsłonie Batmana?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...