dziki_lad
LEGO Batman 3: Poza Gotham

W sumie nie taki znowu mroczny... W każdym razie z okazji trwającego w najlepsze Comic-Conu w San Diego, twórcy postanowili pokazać światu nowy zwiastun "LEGO Batman 3: Beyond Gotham". Klockowy Batek wraz z kolegami z Ligi Sprawiedliwych oraz superzłoczyńcami ratują Ziemię na wideo znajdującym się w rozszerzeniu newsa.

lego batman 3, beyond gotham

Ich wrogiem będzie nemezis Supermana – Brainiac. Odpowiada on za zmniejszenie planety, dzięki odebranym Zielonym Latarniom pierścieniom mocy. Następnie dołączył Ziemię do swojej dziwnej kolekcji. Teraz drużyna superbohaterów zmuszona jest połączyć siły z antagonistami. Celem jest odzyskanie pierścieni oraz spranie Brainiacowi tyłka.

LEGO Batman 3: Poza Gotham

Na targach E3 swoje pięć minut otrzymał również klockowy Batman – ten z serii LEGO. Gra jest o tyle ciekawa, bo rozgrywa się w kosmosie, gdzie studio Rocksteady nas nie zabierze. Nie wspominając już o obecności Ligi Sprawiedliwych oraz superzłoczyńcach, którzy aby uratować Ziemię, będą musieli współpracować.

lego batman 3, beyond gotham

Przypomnę, że głównym przeciwnikiem będzie Brainiac – nemezis Supermana. Zmniejszył on planetę za pomocą pierścieni mocy odebranym Zielonym Latarniom i dołączył ją do swojej kolekcji. Drużyna herosów oraz szwarccharakterów, chcąc nie chcąc, wyrusza w kosmiczną podróż, aby odzyskać pierścienie i pokonać Brainiaca. Gameplay pokazany na targach E3, oprócz Batmana, pokazuje w akcji również inne postacie – Flasha, Cyborga i Firefly'a.

LEGO Batman 3: Poza Gotham

Że Lego? A to co – nie gra? Wbrew pozorom, produkcje z serii LEGO szybko zawojowały rynek, dzięki czemu doczekaliśmy się przeniesienia między innymi "Władcy Pierścieni", "Hobbita" czy "Harry'ego Pottera" na klockowy język w postaci produkcji na konsole i komputery. Do tego – to przecież Batman. Batman w kosmosie. Nie wiem jak Wy, ale ja nie potrafię przejść obok tego tytułu obojętnie.

lego batman 3, beyond gotham
  • 1 strona
Wczytywanie...