Krucjata Nieskończoności

Krucjata Nieskończoności
Ocena użytkowników
8 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Ostatnia część „Sagi nieskończoności”.

Bogini przybyła. Jest uosobieniem dobrej strony Adama Warlocka. Chce przynieść ludziom pokój i stworzyć świat idealny, zwany Rajem Omega. Ma u swego boku Kapitana Amerykę, Spider-Mana i innych ziemskich superbohaterów. Czy zatem jej intencje mogą być nieczyste? Zwłaszcza że przeciwko niej stają Thanos i Mephisto. Silver Surfer, początkowo sprzymierzony z Boginią, również zaczyna nabierać podejrzeń, że Raj Omega może się okazać jedynie iluzją… Czy superbohaterskim drużynom grozi rozłam i w konsekwencji bratobójcza walka?

Autorem scenariusza jest Jim Starlin („Rękawica Nieskończoności”, „Wojna nieskończoności”), a rysunki stworzyli Ron Lim, Tom Raney, Angel Medina i Tom Grindberg.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

O ile na polskim rynku trudno narzekać na brak komiksów Marvela, o tyle większość z nich dotyczy ziemskich herosów. Tymczasem w marvelowskim kosmosie dzieją się rzeczy jeszcze bardziej niezwykłe. "Krucjata Nieskończoności" to bardzo obszerne (472 strony!) domknięcie historii Kamieni Nieskończoności, Adama Warlocka, Thanosa z Tytana i dziesiątek mniej lub bardziej znanych postaci Marvela. Warto mieć na uwadze, że jest to zarazem kontynuacja "Rękawicy" i "Wojny Nieskończoności". Po... czytaj dalej...

Wczytywanie...