outpost2

Królestwo Słońca księga 1 część 2 - W Królestwie Słońca #2

Królestwo Słońca księga 1 część 2
Ocena użytkowników
-- Średnia z 0 ocen
Twoja ocena

Klan Ocelota chce zniszczyć władcę miasta Ix i przejąć jego królestwo. Człowiek z przyszłości i przywódca klanu Orła mają zbieżne cele – pragną zmienić przyszłość, tą najbliższą i wieki późniejszą. Trudniej o bardziej zdumiewający sojusz.

Genialny matematyk Jed DeLanda, wraca do czasów świetności cywilizacji Majów. Nie fizycznie. Kopia jego umysłu zostaje zagnieżdżona w głowie ówczesnego wojownika. To największy sukces w dziejach ludzkości. I prawdopodobnie ostatni, bo znana jest już data wyznaczająca kres istnienia ludzkiego gatunku.

Jed miał poznać sekrety mistrzów narzędzia przepowiadania przyszłości – tajemniczej Gry Ofiarnej i znaleźć przyczyny nadciągającej zagłady. Jest setki kilometrów od celu, sam w obcym miejscu i w obcym czasie. Wiedza z przyszłości i umysł matematyka to jego broń.

Ale czy można powstrzymać przeznaczenie?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Większość recenzentów zaczyna od tego, jak bardzo przejadły się już powieści o domniemanym końcu świata, jaki miałby nastąpić pod koniec roku 2012. Muszę przyznać, że mnie jakoś ten fenomen ominął i jedynie mgliście kojarzę niektóre tytuły z billboardów, sygnowane nazwiskiem tej czy innej celebrytki. W końcu katastrofy zawsze się dobrze sprzedawały. Być może o tym pomyślał również Brian D'Amato rozpoczynając cykl powieści o Grze Ofiarnej. I najwyraźniej nie pomylił się, bowiem zaraz po... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Królestwo Słońca księga 1 część 1
    #1 Królestwo Słońca księga 1 część 1
Wczytywanie...