Saksoni u Króla Artura

1 minuta czytania

W lutym pojawiły się informacje o dwóch zapowiadanych rozszerzeniach do gry King Arthur: The Role-playing Wargame, która w Polsce została wydana jako Król Artur. Pora na pierwszy z nich, który pozwoli nam wcielić się w rolę przywódcy wojowniczych Saksonów.

krol arturkrol artur, saksoni

Kampania ma zapewnić nam rozgrywkę na 30 godzin, w trakcie których poprowadzimy do boju przeciwko poganom nasze chrześcijańskie wojska. Oznacza to, iż w grze pojawi się 5 nowych jednostek oraz trzy dodatkowe typów oddziałów (w tym pochodzący z innego świata Strażnicy). Dodano także 10 umiejętności dla bohaterów, 5 zdolności oddziałów, 30 artefaktów oraz tyle też zadań pobocznych. Rozbudowie uległ także system dyplomacji, dzięki czemu pojawią się nowe opcje w kontaktach z Kościołem, Sidhe, innymi królami, gildią wyjętych spod prawa, słynnymi rycerzami jak też pięknymi paniami – kandydatkami na naszą żonę.

Twórcy oddadzą do dyspozycji graczy opcję swobodnej gry bez celów narzuconych scenariuszów. Sami będziemy mogli określać warunki zwycięstwa, poziom nasiąknięcia świata magią czy inteligencję sztucznej inteligencji przeciwnika.

Dokłada data premiery nie została jeszcze podana, choć dodatek ma się pojawić "już wkrótce". W drugim rozszerzeniu zobaczymy Walijczyków.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...