bitwa_blizniakow
Krater

Krater – Kooperacja z datą premiery

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Kraterowi", co widać po opiniach, brakowało trybu kooperacji. Gracze czekali, czekali... i będą musieli jeszcze poczekać do 23 października, kiedy światło dzienne ujrzy darmowe DLC dodające tryb współpracy.

krater

Kooperacja trzyosobowa to jednak nie jedyna nowość, którą przyniesie ze sobą rozszerzenie. Pojawią się nowe utwory muzyczne, mapy, usprawniony interfejs, grafika i inne mechanizmy rozgrywki. Robert Bäckström ze studia Fatshark powiedział, że po nowej zawartości gracze zaznają całkiem nowych wrażeń płynących z gry ze względu na jej doszlifowanie oraz ulepszenie. A jak sprawa wygląda na polskiej arenie? Techland wyda "Kratera" w polskiej lokalizacji kinowej w cenie 69,90 złotych już 18 października. Ktoś jest zainteresowany?

Krater

Nie ulega wątpliwości, że mroczne wizje przyszłości rasy ludzkiej są zawsze w cenie i podświadomie kuszą graczy wszelakiej maści. Nawet pomimo faktu, iż często do znudzenia przeżywaliśmy plagi zombie, przemierzaliśmy zrujnowane metropolie czy wykorzystywaliśmy praktyczne nauki Lesa Strouda do przetrwania na nieprzyjaznym terenie – wciąż pragniemy więcej. Koniec kalendarza Majów oraz przepowiednie wieńczące upadek cywilizacji u schyłku 2012 roku, jeszcze mocniej zachęcają developerów do tkania apokaliptycznych wizji i serwowania nam pewnego przedsmaku tego potencjalnego Armageddonu. Jest popyt, więc trzeba zapewnić pewną podaż i tym razem pomocną dłoń w kierunku spragnionych pasjonatów elektronicznej rozrywki postanowiło wyciągnąć szwedzkie studio Fatshark.

krater

„Krater”, bo taką nazwę nosi ich autorski projekt, został przedstawiony jako gra hack'n'slash osadzona w klimatach postapokaliptycznych i nastawiona na eksplorację, crafting oraz mierzenie się z konsekwencjami rozlicznych wyborów. W ręce graczy zostanie oddany oddział złożony z trzech herosów będących przedstawicielami jednej z czterech wyjątkowych profesji. Obok kampanii poświeconej dla zadeklarowanych wirtualnych singli, znajdzie się również miejsce na tryb przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej.

  • 1 strona
Wczytywanie...