bitwa_blizniakow

Kajko i Kokosz Nowe Przygody. Prapremiera podczas Komiksowej Warszawy

1 minuta czytania

Informacja prasowa

kajko i kokosz

KAJKO i KOKOSZ NOWE PRZYGODY tylko 4 dni w sprzedaży

Nowy komiks Kajko i Kokosz. Nowe przygody z pierwszą pełnometrażową historią „Królewska Konna” trafi do przedsprzedaży tylko na cztery dni. Fani kultowej serii będą mogli kupić album na stoisku Egmont, podczas Komiksowej Warszawy odbywającej się w ramach Warszawskich Targów Książki, w dniach od 23 maja do 26 maja br. Oficjalna premiera zaplanowana jest na 5 czerwca br.

Kontynuacji kultowej serii o perypetiach bohaterów z Mirmiłowa podjęli się – w swoim stylu, ale z wielkim szacunkiem dla ducha oryginału – znani polscy twórcy: Maciej Kur (scenariusz), Sławomir Kiełbus (rysunki) i Piotr Bednarczyk (kolor). Czytelnicy znajdą w nowych przygodach Kajka i Kokosza wszystko to, za co kochali oryginalną serię – awantury, czary, bijatyki, humor sytuacyjny i słowny. Kajko i Kokosz muszą eskortować do domu księżniczkę Salwę, której życie znalazło się w niebezpieczeństwie. Jednak Kokosz niespodziewanie porzuca służbę woja i wstępuje do Królewskiej Straży Konnej – elitarnej jednostki tropiącej najbardziej niebezpiecznych przestępców! Jak Kajko poradzi sobie bez przyjaciela i jakie tajemnice związane są z księżniczką Salwą?

kajko i kokosz

Odwiedzający Komiksową Warszawę będą mieli okazję spotkać się i zdobyć autografy autorów nowych przygód dwóch dzielnych słowiańskich wojów.

SPOTKANIA, AUTOGRAFY – Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Piotr Bednarczyk:

Piątek, 24.05.2019

  • 17:30-18:30 – AUTOGRAFY [Stoisko EGMONT 338G, poziom -1]

Sobota, 25.05.2019

  • 13:30-15:00 – AUTOGRAFY [Stoisko EGMONT 338G, poziom -1]

Niedziela, 26.05.2019

  • 12:00-13:30 – AUTOGRAFY [Stoisko EGMONT 338G, poziom -1]

Trzymajcie się mocno, nadciąga Królewska Konna!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...