riese
Komiksy

Amazing Spider-Man #2: Preludium do Spiderversum – recenzja komiksu

Autor: Marcin "Amaro" Martyniuk · Opublikowano: piątek, 12 stycznia 2018
amazing spider-man: preludium do spiderversum

Po "Superior Spider-Manie" przyszedł czas na "Amazing Spider-Mana", który również jest wydawany w ramach "Marvel Now!". Po dobrym pierwszym tomie nowej serii apetyt na kontynuację znacznie wzrósł. Czy warto się z nią zapoznać?

Wystarczy spojrzeć na blurb i już wiadomo, że przygody Petera Parkera będą o wiele bardziej poplątane niż poprzednio. Otóż Otto Octavius wylądował w 2099 roku jako Superior Spider-Man. Co więcej, stara się poznać tajemnicę śmierci Pająków ze światów alternatywnych. Gdy dochodzi do starcia ze sprawcą całego zamieszania, Octavius zdaje sobie sprawę, iż nie pokona go w pojedynkę.

Drugi tom "Amazing Spider-Mana" zawiera materiały z "The Superior Spider-Man #32-33", "The Amazing Spider-Man #7-8" oraz "Free Comic Book Day 2014 (Guardians of the Galaxy) #1". Za całość odpowiada duet złożony z Dana Slotta i Christosa Gage'a. Panowie stworzyli niezwykle dynamiczną opowieść, w której pojawiają się liczni odpowiednicy i odpowiedniczki dobrze nam znanego "Spider-Mana z sąsiedztwa". Akcja ma szybkie tempo, a postacie są ranione, próbują ujść z życiem, ale też często giną.

Czytaj dalej...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...