Życie i czasy Sknerusa McKwacza – zbiorcze wydanie w grudniu

1 minuta czytania

Z okazji 50. rocznicy powstania postaci Sknerusa McKwacza wydawnictwo Egmont postanowiło wydać poświęcony mu komiks – "Życie i Czasy Sknerusa McKwacza" ze scenariuszem i rysunkami Dona Rosy.

Życie i czasy Sknerusa McKwacza

W albumie znajdzie się podstawowa opowieść o bohaterze, która liczy 12 epizodów, uzupełniające ją historię oraz teksty twórcy. Obszerne wydanie (448 stron!) kultowego komiksu o słynnej postaci Disneya ukaże się w grudniu.

życie i czasy sknerusa mckwacza

Poznaj historię życia największego sknerusa w historii! Dowiedz się, czemu Sknerus McKwacz zawdzięcza swe ogromne bogactwo. Przekonaj się, skąd się wziął Kaczogród i na własne oczy zobacz, jak skończyło się pierwsze spotkanie Sknerusa i Kaczora Donalda. W komiksie nie zabraknie podróży po całym świecie, niesamowitych przygód i wciągających historii!

Życie i czasy Sknerusa McKwacza to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika opowieści obrazkowych z drugim dnem. Komiksowy mistrz Don Rosa stworzył arcydzieło, jednocześnie rozbawiające do łez i wzruszające.

  • Życie i czasy Sknerusa McKwacza
  • Scenariusz i rysunki: Don Rosa
  • Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
  • Liczba stron: 448
  • Cena: 99,99 zł
  • Premiera: grudzień 2017

Źródło: www.swiatkomiksu.pl

Komentarze

0
·
Skład tomu : http://www.komiksydis...zawartosc.html
Będzie to pierwsze jednotomowe wydanie ,,Życia i Czasów Sknerusa Mckwacza" w Polsce (do tej pory wydano serię w Polsce dwa razy ale zawsze w dwóch tomach). Wydanie będzie zawierało wszystkie rozdziały podstawowe i dodatkowe, okładki do komiksów a także (po raz pierwszy wydane w Polsce ) komentarze Dona Rosy do swoich komiksów oraz lista nawiązań do komiksów Carla Barksa. Wydanie odznacza się wysoką jakością, twardą okładką i zostało zastosowane tłumaczenie takie same jak w wydaniu z 2010r. (wydanie z 2000r. miało inne tłumaczenie, ale tłumaczenie z 2000r. zawierało sporo błędów i często było bardzo luźnym przekładem).
Premiera tomu : 07.12.2017r.
Komiks jest już do nabycia w księgarniach internetowych np:
- https://www.gildia.pl/...erusa-mckwacza
- http://www.empik.com/...ium=salesmedia
- https://www.inbook.pl/...amp;lkst=77699

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...