Egmont – ilustracje czerwcowych komiksów

3 minuty czytania

Na stronie księgarni internetowej Egmont pojawiły się przykładowe plansze z najbliższych komiksowych premier. Możemy więc przyjrzeć się, jak wyglądają w wewnątrz takie tytuły jak "Kaznodzieja tom 1" czy "Droga do Odrodzenia. Superman – Lois i Clark". Ilustracje znajdziecie w rozwinięciu newsa.

komiksy

Powyższy obrazek przedstawia fragment planszy z komiksu "Lone Sloane".

Wcześniej jednak – dla przypomnienia – lista premier przyszykowanych na czerwiec (do wglądu po kliknięciu w zdjęcie).

komiksy,zapowiedzi

Oto przykładowe plansze poszczególnych komiksów (na każdy przypada okładka i trzy ilustracje).

komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy komiksykomiksy

Komiksy przedpremierowo można zakupić na stronie księgarni internetowej Egmont.

Źródło: egmont.pl

Komentarze

0
·
Takie szybkie pytanko.
Polecicie kaznodzieje jako pierwszy komix dla kogoś kto ich nigdy nie czytał czy może poszukać czegoś innego?
0
·
Trudno mi odpowiedzieć, skoro komiksu nie czytałem, ale...

...nie jest to komiks osadzony w świecie, który już teraz powinieneś znać, a to przemawia za. To pierwszy tom serii, do tego w zbiorczym wydaniu (więc masz sporo czytania, ja przy pierwszych komiksach byłem nieco rozczarowany właśnie ich objętością - po prostu nie zdążyłem się przyzwyczaić do tego typu historii).

Od czegoś więc zacząć trzeba, a ja nie widzę przeszkód, żeby to był "Kaznodzieja" Prawie 350 stron to wystarczająco, żeby się wkręcić, a jednocześnie zaczynasz od komiksu, który już osiągnął status kultowego w popkulturze - nie od wątpliwej jakości tytułu, który by Cię odrzucił, lecz od czegoś zachwycającego.

Tylko mała rada - nie polecam serialu "Preacher". To popłuczyny po komiksie (mogę to stwierdzić bez czytania, bo rozmawiałem ze znajomymi, którzy je czytali - jeden z nich nawet rzadko sięga po komiksy, co o czymś świadczy - że "Kaznodzieja" powinien być w miarę przystępny).

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...