riese
King's Bounty: Legenda

Nowe sekrety Wojowniczej Księżniczki

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: poniedziałek, 5 stycznia 2009

Nie minęło wiele czasu od premiery King's Bounty, a już możemy czekać na dodatek do tej gry. Fanom nie muszę przedstawiać kolejnego, twórczego rozwinięcia serii Heroes of Might&Magic. Czas jednak na garść informacji z nadchodzącego dodatku do King's Bounty, Wojowniczej Księżniczki.

Jakie to nowości? Zapraszam do rozszerzenia wieści.

Katuri Interactive, twórcy gry, zdradzili informacje o Magicznych Przemianach. Te zaklęcia są dziełem tajemniczej rasy, która niegdyś podróżowała między planetami. Niestety magia ta zachowała się wyłącznie pod postacią zwojów.W grze będzie to 11 czarów, których użyć będziemy mogli na mapie głównej – i tylko na niej. Podzielono je na dwa rodzaje:

  • Zmieniające parametry bohatera lub jednostek w jego armii: Płonący Wzór, Miecz Tytana, Zbroja Tytana, Głębia, Magiczny Strumień, Wściekłość, Uśmiech fortuny, Szybkie Doświadczenie
  • Przyzywające jednostki do armii bohatera (natychmiast po użyciu): Pieśń Wiatru, Wezwanie Umarłych, Narodziny Giganta

Giermkowie bez szemrania wykonują swoje obowiązki ochroniarzy, poetów czy też inne – wykonywanie dla nich zadań nie jest obowiązkowe w procesie rekrutacji. W dodatku zobaczymy siedmiu giermków różnych ras, religii, przekonań i profesji. Wygnanie giermka może nas kosztować 20% dziennego dochodu lub z góry określoną sumę pieniędzy.

A co takiego daje giermek?

  • 4 dodatkowe miejsca na przenoszenie przedmiotów
  • Premię dla bohatera i jego oddziałów, według specjalizacji
  • Indywidualną premie dla każdego z giermków, które obejmuje: szkolenie żołnierzy, czasowe zwiększenie lub przywrócenie parametrów bohaterka, wezwanie swoich oddziałów.

Ponadto ujawniono dwa obrazki jaszczurów:

Gorgul

Art

Brontor

Art

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...