dziki_lad
King's Bounty: Legenda

King’s Bounty trafił na Androida

Dodał: , · Komentarzy: 0
kings bounty: legions, nival

A dokładniej "King’s Bounty: Legions". Potencjalny gracz będzie mógł w grze stoczyć niejedną bitwę z udziałem fantastycznych monstrów, wykonać masę questów, a wszystko to wśród pięknych lokacji, prezentujących się w trójwymiarowej grafice.

"Legions" oferuje także, oprócz trybu PvE, opcję PvP, plus takie bajery jak możliwość tworzenia gildii, czat wewnętrzny i organizację rozmaitych turniejów. Można korzystać z jednego konta, by grać zarówno na facebooku, jak i iPadzie. Dla zainteresowanych: aplikację można pobrać stąd.

King's Bounty: Legenda

Informacja prasowa

king\'s bounty, wojownicza księżniczka

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech, ogłasza wyjątkową możliwość zapisania się na kartach historii gier komputerowych w Polsce. Do wydania gry „King’s Bounty Game of the Year Edition”, dołączane będą najlepsze mapy stworzone przez użytkowników w edytorze gry – zbuduj z nami nowe światy i stwórz własną legendę! Gra „King’s Bounty: Game of the Year Edition” zostanie wydana w pierwszym kwartale 2011.

„King’s Bounty: Game of the Year Edition” zawierać będzie wszystkie kultowe części serii, takie jak: „King’s Bounty: Legenda”, „King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka” oraz „King’s Bounty: Nowe Światy” zawierającą kompleksowy edytor map do gry. Dodatkowo znajdziemy tu również mapy, których twórcy zajmą czołowe miejsca, w organizowanym przez nas konkursie. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami edytora i wzięcia udziału w tworzeniu gry. To właśnie Twoje mapy mogą trafić na płytę „King’s Bounty: Game of the Year Edition”!

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie tutaj.

Film ukazujący możliwości edytora gry znajduje się pod tym adresem.

King's Bounty: Legenda
cd-action, 10/2010

Już 28 września (ojej… to dziś!) do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy numer miesięcznika „CD-Action”. W tym miesiącu nie znajdziemy może zbyt wiele smacznych tekstów o cRPG, ale odnajdziemy w tym torcie kilka frapujących okruszków i popularną wisienkę w postaci niezłej pełnej wersji.

Przeszukując dział zapowiedzi znajdziemy tekst o „Dark Millennium Online”, czyli MMORPG umieszczonym w mrocznym i brudnym uniwersum Warhammera 40k. Natomiast wszyscy, którzy wyczekują z wypiekami na twarzy opóźnionej premiery „Two Worlds II”, zapewne nie przejdą obojętnie obok beta-testu tytułu.

W tym miesiącu redakcja przyszykowała dla nas recenzję dodatku do znakomitego miksu strategii turowej z cRPG – „King’s Bounty: Nowe Światy”, apokaliptycznego i wypełnionego akcją „Darksiders” oraz rozszerzenia „Guild 2: Renaissance”. Pasjonatów konsol natomiast zainteresuje test drugiej części znakomitego i niesamowicie grywalnego „Puzzle Questa”.

King's Bounty: Legenda

Miło mi poinformować, że specjalnie dla czytelników serwisu GameExe firma Cenega Poland postanowiła przygotować kody zniżkowe na grę King's Bounty: Nowe Światy: Księżniczka + dodatki +edytor (cena sugerowana: 99.99 zl, cena promocyjna: 69.99 zl) i King’s Bounty Wojownicza Księżniczka: Pakiet Dodatków (cena sugerowana: 49.99 zł, cena promocyjna: 39.99 zł). Wspomniany kod to: KB-FANSITE-10 (same duże litery), który należy wpisać w koszyku przy realizacji zamówienia w odpowiednim polu.

cenega, kings bounty

Warto dodać, że ruszył właśnie preorder gry King`s Bounty: Nowe Światy. Mamy nadzieję, że taka promocja was ucieszy!

King's Bounty: Legenda

King’s Bounty: Nowe Światy w produkcji!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ruszyły prace nad kontynuacją nowej gry z kultowej serii King’s Bounty!

kings bounty, cenega

Warszawa, 24.Maja.2010 Cenega, 1C Company oraz Katauri Interactive z przyjemnością informują o rozpoczęciu prac i włączeniem do planu wydawniczego gry King`s Bount: Nowe Światy, kontynuacji świetnie przyjętej przez polskich fanów King`s Bounty: Armored Princess. „Nowe Światy” są samodzielną produkcją rozszerzającą King`s Bounty: Armored Princess wprowadzając dwie nowe kampanie, dodatek do ”Wojowniczej Księżniczki”, mnóstwo nowych przygód, przedmiotów, czarów i potworów. Co chyba najważniejsze – King`s Bount: Nowe Światy jest odpowiedzią na liczne prośby fanów, którzy marzyli o pełnym edytorze gry z możliwością tworzenia całych kampanii! Podobnie jak we wcześniejszych grach z serii King’s Bounty – gracze będą mieli okazję konfrontacji z dziesiątkami nowych przeciwników. Nowe umiejętności jak również latające wierzchowce będą nieocenione w walce z hordami atakujacymi królestwo bohatera. Ksieżniczce towarzyszyć będzie jej oswojony smok który na początku jest mały lecz rozwija sie wraz ze wzrostem umiejetnosci gracza, aż staje się bardzo cennym sprzymierzeńcem. Smok zrobi wszystko by bronić księżniczki podczas bitwy, zaczynając od prostych ataków a na zionięciu ogniem i przywoływaniu wulkanów kończąc.

King's Bounty: Legenda

King’s Bounty: Online?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Podczas KRI 2010 (Russian Game Developer’s Conferenc 2010 poruszono kwestię sieciowej gry w świecie King's Bounty. Wszystko wygląda na to, że gra już powstaje.

kings bounty

Tytuł ten tworzony będzie przez Kranx Productions przy współpracy z Katauri Interactive, czyli twórcami dotąd wydanych części KB. Wydawcą ma zostać znana chociażby z piątej części HoMM firma Nival Network. Przewidziano także system mikropłatności, zaś całość ma być powiązana z platformą zzima.com.

Szczegółowych informacji możemy spodziewać się na moskiewskich targach Igromir 2010, które odbędą się w dniach 4-7 października.

King's Bounty: Legenda

Cenega postanowiła wydać dodatek do King's Bounty, Wojowniczą Księżniczkę, także w ramach Złotej Edycji.

Wydanie to obejmować będzie oczywiście podstawkę, którą można kupić w Polsce już od jakiegoś czasu, jak i wymieniony wcześniej dodatek. Cena detaliczna za zestaw w sklepie Cenegi to 119.90 PLN.

Zainteresowani powinni zajrzeć pod ten adres.

king's bounty wojownicza księżniczka
King's Bounty: Legenda

Na łamach gry.onet.pl pojawiła się zapowiedź dodatku do King's Bounty – Wojowniczej Księżniczki.

Dowiemy się z niej kim jest Amelia, jakie zmiany wprowadzono w porównaniu z podstawową wersją gry. Oczywiście kilka słów poświęcono także fabule, zaś cały tekst okraszono kilkoma screenami.

Najważniejszą informacją pozostaje jednak potwierdzenie, iż w Polsce dodatek ma się ukazać po wakacjach. Zainteresowanych treścią zapowiedzi zapraszam tutaj.

King's Bounty: Legenda

Na łamach rosyjskiego serwis heroesland.ucoz.ru pojawił się skan rosyjskiego czasopisma z grami – Nawigator Gier, w którym zamieszczono recenzję gry King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka.

Gwoli przypomnienia – Wojownicza Księżniczka to póki co pierwszy i ostatni dodatek do Kings's Bounty. Skan obejmuje całe pismo. Można go pobrać stąd (PDF, 7.08 MB). W razie problemów plik jest też dostępny na polskiej stronie gry.

Okładka
King's Bounty: Legenda

Ogłoszono dokładne informacje dotyczące rosyjskiej premiery dodatku do King's BountyWojowniczej Księżniczki.

Fanart

O północy z 9 na 10 kwietnia 2009 r. w Centrum Multimedialnym "Piramida" w Kaliningradzie odbędzie się oficjalna premiera dodatku. Fani będą mieli okazję spotkać się z twórcami gry, w tym z Dymirtem Gusarovem (kierownikiem produkcji) oraz sfotografować się z Amelią – główną bohaterką addona.

Wczytywanie...