swiat_dryftu2

Kick-Ass - Kick-Ass #1

Kick-Ass
Ocena użytkowników
7 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Najlepszy komiks o superbohaterach wszech czasów!

Chcieliście kiedyś zostać superbohaterem? Ale tak na poważnie? Dave Lizewski chciał. Ale, w przeciwieństwie do Was czy do mnie, nie wystarczały mu zwyczajne marzenia.

Projektując swój kostium i przyjmując przydomek "Kick-Ass" Dave zdecydował się na czyn, który sprawi, że jego ponura egzystencja stała się bardziej ekscytująca. Może przy okazji pomoże kilku ludziom. Ale jako że Kick-Ass nie posiada specjalnych mocy, a najbardziej zatwardziali przestępcy Nowego Jorku mają nad nim przewagę liczebną, przed nowym herosem stanęło wyzwanie, jakiego się nie spodziewał.

Kiedy, dzięki filmikowi z jednej z akcji wrzuconemu na popularny serwis internetowy, jego superbohaterska tożsamość zaczęła zdobywać coraz więcej fanów, a w mieście pojawiają się inni samozwańczy pogromcy zła David dochodzi do wniosku, że jego pozaszkolna działalność zaczyna być niebezpieczna, może nawet głupia. Ale jak się już zaczęło, ciężko mu rzucić to zajęcie.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Kick-Ass #1-8.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Każdy miłośnik komiksów superbohaterskich przynajmniej raz zastanawiał się, jak wyglądałoby jego życie, gdyby sam przywdział obcisły strój i maskę. Dzięki Dave'owi Lizewskiemu wiemy, jak by się to skończyło. Dave to szesnastolatek jakich wielu w Nowym Jorku. Wydaje kieszonkowe na zeszyty z superherosami, wzdycha do najpiękniejszej koleżanki z klasy, która spogląda na niego jedynie z pogardą, a na dodatek wychowuje go samotny ojciec, powoli wracający do normalnego życia po śmierci żony.... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

  • Kick-Ass 2 & Hit-Girl
    #2 Kick-Ass 2 & Hit-Girl
  • Kick-Ass 3
    #3 Kick-Ass 3
  • Kick-Ass: Nowa
    #4 Kick-Ass: Nowa
Wczytywanie...