Jubileusz – dzień specjalny

2 minuty czytania

"Ludzi niezastąpionych pełne są cmentarze" – mówi stare przysłowie. Tak się jednak składa, że jeden z tych ludzi wie o cmentarzach znacznie więcej, niż którykolwiek ze zwykłych śmiertelników. Niemal sześć lat temu do naszego królestwa przybył wyjątkowy osobnik, który w krótkim czasie zapracował sobie na pozycję nadwornego nekromanty. Hordy jego sługusów zaprzęgane bez przerwy do wykonywania bezgranicznie uciążliwej pracy przy uzupełnianiu działów gier zapewniły nam wysokie miejsce w stawce. On sam, swoimi recenzjami i systematyczną, precyzyjną pracą, zapewnił sobie wyjątkowe miejsce w historii GameExe.

Panie i Panowie, oto Tamer Bsoul, znany powszechnie jako Tamc., w specjalnym, poświęconym wyłącznie jemu, dniu jubileuszu.

Tamc.

Kawaler Orderu Marsa, uznany przez wszystkich najfajniejszym użytkownikiem w IV i V edycji portalowych wyborów, w tym samym czasie odznaczony także medalem Pierwszej Brygady jako najaktywniejszy ze wszystkich. Za nieoceniony wkład w rozwój GE nagrodzony prestiżową Tarczą Chwały. Ekspert i mistrz wiedzy o "Gothic 1 i 2", "Morrowind" i sadze "Baldur's Gate", których działy własnoręcznie wypełniał treścią, cyzelując je od każdej kropki do każdego przecinka. "Mass Effect 1 i 2", "Drakensang: TDE", "Drakensang: TRoT", "Jade Empire", "Torchlight", "Risen 1 i 2", "Windchaser", "Dragon Age", "Heroes 3" – to kolejne pomniki jego tytanicznej pracy przy niekiedy najbardziej niewdzięcznych i najmniej spektakularnych elementach, jak tabele, przeliczniki, opisy obiektów, ilustracje przedmiotów oraz wszystkim tym, bez czego nie może być dobrego, pełnego działu o danej grze, a czym nikt nigdy nie ma siły ani chęci zajmować się jak trzeba.

Artykuły stworzone, opracowane, poprawione lub dodane przez Tamc.a liczone są w tysiącach. Najważniejsza jest dla nas jednak nie ich ilość, lecz jakość, która tak w wypadku zestawień technicznych danych o statystykach postaci, jak i przy recenzjach "Gothic 2" lub którejkolwiek z książek, pozwalały nam chlubić się najwyższym standardem pracy portalu. 10 lat GameExe to w przeogromnej części zasługa jednego człowieka – sumiennego, systematycznego profesjonalisty i świetnego kolegi, którego w tym czasie chcemy szczególnie wyróżnić wyjątkowym odznaczeniem – Kieszonkowym Złym Ashem. odznaczenia, ash, tamc. Order ten przygotowaliśmy specjalnie i wyłącznie dla jednej osoby, za nieprzeliczone, nieocenione i niezrównane zasługi wobec GameExe na przestrzeni wszystkich tych lat. Niech każdy, stary czy nowy, GExowicz wie, z kim ma do czynienia, komu co zawdzięcza oraz z kogo może brać przykład.

Dziękujemy, Tamc.

Komentarze

0
·
Hurra, hurra i kolejnych Stu Lat nieśmiertelności dla Tamc.a! Dziękujemy! (tu by się jakieś oklaski na stojąco przydały)
0
·
Niech żyje nam!
0
·
<oklaski na stojąco>
0
·
Gratulacje, Tamc.
0
·
Gratki Tamc. :*
0
·
Brawo!!!
0
·
Kiedyś cię dogonię i przegonię! Kiedyś...Oby częstochowska ziemia była ci lekką.
0
·
Brawo, brawo!
0
·
Odznaczenie słuszne! Świetnie że są tacy ludzie
1
·


Bardzo, bardzo, bardzo Wam dziękuję. To dla mnie wspaniała, cudowna i magiczna chwila, która pozwala uwierzyć w siebie i dodaje natchnienia oraz chęci do dalszej pracy. W (nie)życiu bym się nie spodziewał ze strony śmiertelników takiej niespodzianki, więc smakuje ona jeszcze lepiej. Jestem niesamowicie zaskoczony, wzruszony, poruszony i najchętniej bym Was wszystkich wyściskał.

Dziękuję.
0
·
Brawo Tamc.! Nigdy nie spotkałem bardziej pracowitego człowieka - czy to w realu, czy to w necie
0
·
Brawo, kościeju, więcej duszyczek tylko życzyć!
0
·
Dzięki, Panowie.
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia poniedziałek, 16 grudnia 2013, 07:36 napisał

Jestem niesamowicie zaskoczony, wzruszony, poruszony i najchętniej bym Was wszystkich wyściskał.


Cóż, można to zorganizować
0
·
Bardzo chętnie. :*
0
·
Widzisz Tamc., wszystkie laski chcą być przez ciebie ściskane
0
·
To działa w obie strony.
1
·
Tamer tylko udaje takiego skromnego i zaskoczonego. Wszak już kilka lat temu nagrał singla, gdzie gloryfikuje swoja zajebistość.Także, Drogie Panie, uważajcie
0
·
Tak, a kiedy przychodzi co do czego, jest bardzo bezpośredni.

0
·
Eeeeeej, to miała być tajemnica!
0
·
Guys, you made my day <3
0
·
Gratulacje, Tamer, jak najbardziej zasłużone! Rozumiem, że teraz jak się spotkamy, wisisz piwo?
0
·
Z przyjemnością, stary!
0
·
0
·
Ale całej redakcji!
0
·
Niech i tak będzie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...