droga_szamana_5

12-te urodziny Game Exe – zostań herosem Game Exe!

2 minuty czytania

Bogowie już rozpoczęli swoje przygotowania do zawodów, za pomocą których wyłonią swoich nowych herosów. Jednak Game Exe i Olimp też potrzebują swoich bohaterów. Muszą oni umieć opiewać wielkie czyny mieszkańców w pieśniach i poematach. Zyskiwać przychylność napotkanych w podróży za pomocą barwnych opowieści, a także dzięki swej charyzmie, urokowi i wdziękowi. Czy uda Ci się sprostać wyzwaniu?

jubileusz, 12

Dzisiaj zaczynamy boskie jubileuszowe konkursy! Stań w szranki z najlepszymi bardami Olimpu i Game Exe, aby zawalczyć o tytuł Barda Bardów! Pierwsza konkurencja polega na napisaniu mitu o powstaniu Game Exe. Z jakich piekielnych bądź niebiańskich czeluści wyłonił się Dwór? Jak wielkie wojny stoczono, aby zapanowała w nim harmonia? Do wygrania trzy zestawy książek wydawnictwa Muza! Drugim konkursem będą zawody w układaniu pieśni – opowiedz nam w możliwie najbardziej porywający sposób swoją największą przygodę (w grze lub podczas sesji). Dwie najlepsze opowieści nagrodzimy grą "Fallout 4"!

Wróćcie na kolejne dni! Czekają na was konkursy i liczne nagrody: ponad 200 książek oraz gry (klasyczne tytuły oraz kilka nowości), planszówki i wiele innych! Łączna wartość nagród już przebiła 10,000zł!

Chcesz być na bieżąco? Śledź też nasz fanpage na Facebooku, bo tam również czekają konkursy!

jubileusz, 12

Dzień 1Zaproszenie na Olimp

Dzień 2 – Zostań herosem Game Exe!

Dzień 3 – ???

Dzień 4 – ???

Dzień 5 – ???

Dzień 6 – ???

Dzień 7 – ???

Dzień 8 – ???

Dzień 9 – ???

Dzień 10 – ???

Dzień 11 – ???

Dzień 12 – ???

Dzień 13 – ???

Dzień 14 – ???

Dzień 15 – ???

Dzień 16 – ???

Dzień 17 – ???

Dzień 18 – ???

Dzień 19 – ???

Dzień 20 – ???

Dzień 21 – ???

Dzień 22 – ???

Dzień 23 – ???

Dzień 24 – ???

Dzień 25 – ???

Dzień 26 – ???

Sponsorzy

logo, cdp.pl logo, techland logo, cd projekt
logo, mag, 60 logo, zysk, 60 logo, replika logo, rebis, 60 logo, sqn logo, prószyński logo, fabryka słów, 60 logo, zielona sowa logo, powergraph
logo, lacerta

Komentarze

0
·
Hurra, hurra!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...