wampir_maskarada

Jessica Jones: Wyzwolona! - Jessica Jones (Marvel Now) #1

Jessica Jones: Wyzwolona!
Ocena użytkowników
7 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

JESSICA JONES POWRACA WE WŁASNEJ, ODRĘBNEJ SERII!

WIELE SIĘ ZMIENIŁO w Uniwersum Marvela, odkąd Jessica Jones była bohaterką własnej serii komiksowej. W cieniu czyha mnóstwo tajemnic, które może ujawnić tylko wyjątkowa kobieta – taka jak ona. Agencja detektywistyczna Alias Investigations zostanie ponownie otwarta, a spośród wielu sekretów do zbadania pierwsze śledztwo Jessiki może okazać się najniebezpieczniejszym! Niedawno wpadła na trop nowego, ukrytego zła – tak przerażającego, że była gotowa rozbić własną rodzinę, żeby ocalić przed nim najbliższych. Czy ta ofiara wystarczy? I czy istnieje sposób odbudowania jej dawnego życia? Twórcy postaci Jessiki Jones przygotowali nowy rozdział przygód słynnej pani detektyw, wyjaśniający niektóre z największych pytań, jakie zrodziło Uniwersum Marvel NOW!

W SKŁAD ALBUMU WCHODZĄ MATERIAŁY OPUBLIKOWANE PIERWOTNIE JAKO JESSICA JONES #1–6, AUTORSTWA BRIANA MICHAELA BENDISA, MICHAELA GAYDOSA I MATTA HOLLINGSWORTHA.

TYLKO DLA DOROSŁYCH.


Dzięki powrotowi Briana Bendisa i Michaela Gaydosa nowa seria ma urok oryginału”.

- IGN.com

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Jessica Jones prowadzona przez Bendisa powraca już w trzeciej serii. "Alias" przedstawiał jej zmagania z przeszłością i kolejne prowadzone śledztwa, a "Puls" ukazywał już spokojniejsze życie kobiety, niekoniecznie z nią samą na pierwszym planie. Album "Wyzwolona" jest zaś nowym początkiem – i co ważniejsze, w zasadzie powrotem do korzeni. Bohaterka wychodzi z więzienia – tak, z więzienia. Zdawało się, że Jessica zdążyła ustabilizować swoje życie, ale w ostatnim czasie coś się zmieniło.... czytaj dalej...

Wczytywanie...