Intryganci

Intryganci
Ocena użytkowników
8.79 Średnia z 14 ocen
Twoja ocena

Intryganci – gra karciana dla miłośników interakcji negatywnych. Żeby wygrać, musisz być zły! Bardzo zły.

W pałacowych korytarzach znów słychać szepty. Wszędzie zdrada, podstęp i spisek. W ciemnym zaułku spotkali się nie bez przypadku strażnik, służka oraz szpieg króla. Intryga to drugie imię każdego z nich. Czekają na nadwornego maga i damę dworu, którzy się spóźniają. Gdzie jest karzeł? Co zamierzają osiągnąć tym razem?

Spiskuj, donoś i bądź czujny! Jeśli uknujesz spisek idealny – wtedy zapunktujesz! Ale pamiętaj, Twoja tajemnica musi pozostać w kręgu zaufanych. Bądź jednak pewien, że jest wielu, którzy z przyjemnością doniosą królowi o Twoich niecnych knowaniach.

Możesz też wydać królowi innych intrygantów. Gdy twój przeciwnik pójdzie na szafot – zapunktują wszyscy prócz ofiary.

Twoje credo: cel uświęca środki. A Ty dojdziesz do niego choćby po trupach.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Jeśli lubicie knuć, planować i spiskować, a w grach najbardziej cenicie sobie negatywną interakcję, koniecznie musicie zainteresować się "Intrygantami". Wydana przez rodzime wydawnictwo Lucrum Games niewielka gra karciana jest polską wersją niemieckiego "Palastgefluster", wymyślonego przez Michaela Reinecka. Zdrada, podstęp, spisek – słowa te doskonale oddają jej wyjątkowy, wredny charakter. Jak dotąd spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród graczy, więc zapragnąłem samemu... czytaj dalej...

Galeria Zobacz więcej »

Zawartość pudełka

  • 5 zestawów kart pomocniczych w 5 kolorach
  • 6 kart króla
  • 49 kart intrygantów
  • Instrukcja
Wczytywanie...