Humble Square Enix Bundle

1 minuta czytania

Po dość słabych ostatnimi czasy ofertach, Humble Bundle znowu przypomina nam o swoim istnieniu i kusi ofertami wielu kultowych tytułów. Tym razem wybór padł na gry japońskiego giganta Square Enix.

deus ex, legacy of kain, thief

Łącznie do zgarnięcia jest ponad 16 gier, oczywiście odpowiednio poszeregowanych w zależności od ceny. Tak więc już za minimalną kwotę 1$ możemy stać się posiadaczami kluczy do sześciu gier, spośród których na szczególną uwagę zasługują pełna wersja pierwszej części legendarnego "Thiefa" i "Anachronox".

Z kolei za średnią kwotę (w chwili obecnej ponad 7$) dostaniemy do tego również, delikatnie rzecz ujmując, nienajlepszą część sagi Deus Ex, czyli "Invisible War", a także spin-off trzeciej części wspomnianej serii – "Deus Ex:The Fall". Dodatkowo znajdziemy tutaj między innymi wczesny dostęp do niewydanego jeszcze "Nosgoth", czyli do sieciówki osadzonej w świecie legendarnej serii "Legacy of Kain"

Dopiero (niestety) w ostatniej grupie (dostępnej za zaporową kwotę 14.99$) sprawy przyjmują naprawdę ciekawy obrót. Znajdziemy tutaj bowiem wszystkie pozostałe, sprytnie upchnięte części trylogii Deus Ex, czyli uznaną przez niektórych za najlepszą grę na świecie jedynkę i wydany w 2011 roku prequel, czyli "Bunt Ludzkości". Oczywiście trójka w wersji Director’s Cut, zawierająca w sobie DLC "Missing Link".

Prócz tego Humble Square Enix Bundle rozciąga się też na poszczególne tytuły z serii "Hitman" czy "Just Cause 2". Cała oferta dostępna tutaj.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...