19-latek w więzieniu, bo nie miał w co grać na Xboksie

1 minuta czytania

Ludzie wciąż mnie zadziwiają. Nie wiem, czy chcą, aby wokół nich pojawił się szum medialny, czy może całkowicie "im odbiło". Dziś kolejny przykład takowej głupoty – chcę do więzienia, bo nie mam w co grać na Xboksie!

więzienie

Pewien 19-latek mieszkający w Whangarei w Nowej Zelandii został skazany na jedenaście miesięcy aresztu domowego. Przyczyn kary nie ujawniono, jednak chłopak do końca aresztu nie wytrzymał – stwierdził, że chce wrócić do więzienia i tam przesiedzieć ostatni miesiąc przed odzyskaniem wolności. W przeciwnym wypadku zagroził, że złamie prawo i opuści swoje mieszkanie. Czemu tak postąpił? Bo skończyły mu się gry na Xboksie. Policja, z którą się skontaktował, spełniła jego życzenie. Obecnie 19-latek przebywa w więzieniu w Ngawha.

xbox 360

Dodam, że informacja pochodzi z bardzo wiarygodnego źródła, choć trudno w nią uwierzyć. Z drugiej strony – głupota ludzka nie zna granic. A może to była tylko przykrywka, aby dostać się do więzienia i tam wykonać jakieś tajemnicze cele? Brzmi to jak w filmie sensacyjnym.

Komentarze

0
·
Haha, dobre, widać że chłopak się nudzi. Ale to zawsze jakieś doświadczenie może po tym miesiącu nieco zmądrzeje?
0
·
Jeśli NZ więzienia przypominają choć trochę te w Holandii czy Norwegii, to ja się mu nie dziwię - też bym poszedł do pierdla jak by mi się skończyły gry na XBoxie -

miałbym jeszcze dwie konsole do ogrania...
0
·
Aż nie mogę się powstrzymać od stwierdzenia, że to typowy użytkownik Xbox... PSowcy tak nie kończą ;P. [joke]
0
·
Nic dziwnego. Od nudy i bezczynności przez aż 11 miesięcy można zwariować.
0
·
Zatęsknił za więziennym prysznicem.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...