Nowe plany CD Projektu

1 minuta czytania

geralt

CD Projekt Red dorobiło się sporej reputacji, zarówno na rynku rodzinnym, jak i międzynarodowym. Dlatego wielu chętnie wyczekuje nowych wieści na temat ich prac. Stąd też wielu pewnie ucieszą nowe zapowiedzi. Według tych informacji mamy się spodziewać nowej trylogii spod znaku Wiedźmina, a także dwa inne tytuły powiązane z tą marką.

Wśród zapowiedzi znajduje się ochrzczony roboczo "Projekt Polaris", który obecnie znajduje się na etapie preprodukcji. Ma to być swoista kontynuacja "Wiedźmina 3" i zapoczątkować nową trylogię gier RPG z segmentu AAA. Według obecnych planów od chwili premiery pierwszej pozycji projekt ma trwać 6 lat.

nowe plany cd-pu

Kolejny projekt, nazwany w chwili obecnej "Canis Majoris", ma być pełnoprawnym wiedźmińskim RPG-iem, który ma stanowić odrębną opowieść od sagi Białego Wilka. Co ciekawe, prace nad nim powierzono zewnętrznemu studiu, które miało już w przeszłości doświadczenia z "Wiedźminem".

Trzeci projekt zwie się "Sirius" (nazwa kodowa) i ma być on dziełem studia The Molasses Flood, zaś CDP jedynie pomoże w realizacji. W ofercie ma być rozgrywka wieloosobowa i kampania z fabułą dla pojedynczego gracza.

Do wiadomości załączono jeszcze informację, że "Polaris" i "Canis Majoris" mają powstać na silniku Unreal Engine 5, a drugi projekt ma też zastosować "zestaw narzędzi" przygotowany z myślą o nowej trylogii.

Źródło: www.gry-online.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...