Nadchodzi Portalcon 2020!

2 minuty czytania

Już niedługo nowy rok a wraz z nim kolejna edycja Portalconu. 12 Edycja imprezy odbędzie się na terenie stadionu śląskiego w Chorzowie. Tylko tutaj będziesz miał okazję spotkać się z swoimi ulubionymi autorami, przetestować nowe prototypy i ponarzekać na stare tytuły. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieli by spędzić swoją sobotę w planszowym gronie. A tych, którzy nie chcą, też zapraszamy.

portalcon

12 edycja Portalconu to przede wszystkim najlepsza okazja do rozpoczęcia drugiej 20ki istnienia wydawnictwa Portal Games. A jak najlepiej świętować jubileusz wydawnictwa gier planszowych? Grając w planszówki oczywiście! Przez cały czas trwania imprezy, zostanie udostępniona dla wszystkich uczestników sala z nowościami. Znajdziecie tam prototypy, egzemplarze przedprodukcyjne oraz egzemplarze demo gier, które wydamy w 2020 roku. Przez okres trwania Portalconu nad salą Nowości będzie czuwać ekipa Portalu, która wytłumaczy i objaśni wam zasady do wybranych przez was gier! Serdecznie zapraszamy do rozgrywki!

Oprócz gier oferujemy wam sporo innych atrakcji. W trakcie Portalconu, tak jak od kilku lat tradycja nakazuje, odbędzie się kilka konkursów z nagrodami. Przez cały czas trwania imprezy będziecie mogli zawitać na nasze stoisko i zakupić produkty Portalu w atrakcyjnej cenie. Nie zabraknie też oficjalnych punktów programu, których lista będzie aktualizowana na bieżąco.

Portalcon 2020 odbędzie się w sobotę, 25 Stycznia 2020 w godzinach 10:00 – 22:00 na Stadionie śląskim w Chorzowie.

  • Plany Wydawnicze Portal Games (PL) – Sobota (25.01) | 11:00-12:00 | Sala Główna

Tradycją Portalconu jest prelekcja na której prezentujemy nasze plany wydawnicze na najbliższy rok! Prowadzona przez samego prezesa Portalu Ignacego Trzewiczka, godzinna prezentacja podsumuje ubiegły rok i zaprezentuje wam czego możecie się spodziewać w roku 2020! Spodziewać się możecie naprawdę ciekawych informacji, które nie zostały jeszcze ujawnione. Jest to idealna okazja, aby być pierwszą osobą która dowie się jakie zagraniczne tytuły otrzymają polską edycję oraz jakie nasze autorskie gry pojawią się w następnym roku. Prelekcja będzie prowadzona w języku polskim i dotyczyć będzie przede wszystkim tytułów wydawanych na licencji innych wydawnictw.

  • Portal Games Keynotes (ENG) – Sobota (25.01) | godzina 15:00-16:00 | Sala Główna

Portal Games Keynotes! Prelekcja prowadzona w języku angielskim, streamowana na żywo dla naszych fanów na całym świecie. Ignacy Trzewiczek, prezes Portal Games, zaprezentuje na niej autorskie tytuły wydawnictwa i nowości, które ukażą się w 2020 roku. Tego nie można przegapić, ale na szczęście prelekcja trafi później na nasz kanał YouTube. Dowiedz się, nad jakimi projektami ostatnio pracowaliśmy i co jeszcze mamy dla was w zanadrzu na rok 2020!

  • Konkurs wiedzy o grach Portalu (PL) – Sobota (25.01) | godzina 18:00-19:00 | Sala Główna

Sprawdź swoją wiedzę na temat gier Portal Games!

  • Szalona aukcja gier! (PL) – Sobota (25.01) | godzina 20:00-21:00 | Sala Główna

Weź udział w słynnej aukcji gier prowadzonej przez Trzewika, nieprzewidziane zwroty akcji gwarantowane!

portalcon

Źródło: portalcon.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...