Premiera Akuszera Bogów Anety Jadowskiej

2 minuty czytania

Informacja prasowa

akuszer bogów,aneta jadowska

Nikita ponownie uderza! Dzisiaj na rynku pojawiła się kontynuacja "Dziewczyny z Dzielnicy Cudów" Anety Jadowskiej. Nikita – zabójczyni z Zakonu Cieni i legendarny berserk – w "Akuszerze Bogów" trafi do Norwegii, w której skandynawskie mity śmiało przeplatają się z rzeczywistością. Powieść ukaże się nakładem SQN Imaginatio.

Finał Dziewczyny z Dzielnicy Cudów postawił Nikitę przed niespodziewanymi odkryciami i drażniącymi pytaniami. Przywykła do tego, że nikt nie zna prawdy o jej pokręconej rodzinie. Teraz odkryła, że sama została oszukana.

Magiczna Norwegia kryje w sobie niejedną tajemnicę i wszystkie odpowiedzi, których Nikita potrzebuje. Czas stawić czoła faktom. Wie, że cokolwiek odkryje, nic już nie będzie takie samo. A dodatkowo komuś wyjątkowo zależy na tym, by nie dotarła do celu.

Spięcia z Ireną, polujący na nią najemnicy i wścibski brat buszujący w snach nie ułatwiają jej podróży do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.

Wszystko, w co wierzyła, okazało się kłamstwem. Nie wie już, kim jest ani czemu przez większość życia karmiono ją bredniami. Była mistrzynią fałszywych tożsamości, a teraz na niczym nie zależy jej tak mocno, jak na poznaniu tej prawdziwej. Zdradzona przez najbliższych, ścigana przez płatnych zabójców i nękana przez domagające się uwagi duchy przeszłości, rusza do kolebki wszystkich strachów – do magicznej Norwegii, gdzie wszystko się zaczęło.

akuszer bogów,aneta jadowska

Tam czekać będą na Nikitę ludożercze trolle, boskie pszczoły, niespuszczające jej z oka kruki i tajemniczy Akuszer Bogów. Odpowiedzi oczywiście też – ale czy takie, jakich oczekuje? Jedno jest pewne: nie będzie to spokojna i sentymentalna wyprawa do źródeł.

Informacje o książce

  • Autor: Aneta Jadowska
  • Wydawnictwo: SQN Imaginatio
  • Liczba stron: 400
  • Data wydania: 15 lutego 2017
  • ISBN: 978-83-7924-754-7
  • Cena: 36,90 zł (z VAT)

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...