droga_stali_i_nadziei

Pillars of Eternity II? Prawie na pewno

1 minuta czytania

Obisidian podał kolejny trop związany ze swoim najnowszym projektem i, co w sumie nie jest większym zaskoczeniem, z 99% pewnością chodzi o „Pillars of Eternity II”. Najnowsza grafika wprost odwołuje się do Bractwa Ołowianego Klucza, które rozdawało karty w pierwszej części produkcji.

projekt luizjana

„Wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, że nie ma nic bardziej niebezpiecznego od boskich sekretów. Być może Ołowiany Klucz słusznie utrzymywał to w ukryciu.”

Jeżeli studio nie wodzi nas za nos, to już wkrótce poznamy szczegóły kontynuacji gry, która przywróciła klasykę na salony.

Komentarze

0
·
Bardzo liczę na drugą część, pierwsza baardzo przypadła mi do gustu i powiem szczerze, pod wieloma względami jest po prostu lepsza od Baldurów, czy Icewind Dale'ów (proszę nie bić )
1
·
Co to za herezje w komentarzu powyżej?! Spalić Wiedźmę!

Mi osobiście jeszcze zabrakło kłótni towarzyszy do ideału i parę innych rzeczy. Wciąż dla mnie Pillarsy są na równi z Baldurami i Icewind Dalami (może 3-cie miejsce z 5tki wymienionych?) - chętnie zobaczę sequela polepszającą grę. Pewnie kupię od razu po premierze.
1
·
Moim zdaniem troszkę tej grze do Baldurów brakuje, ale niewiele. Kto wie, czy "dwójka" PoE ich nie pobije?
A Icewindy, to troszkę* inne gry, bardziej "diablopodobne", tylko z większym naciskiem na strategię.
______________________________
*) - ale tylko troszkę

Dodaj komentarz

Wczytywanie...