droga_stali_i_nadziei

Wasteland 3 – paczka nowych screenów

1 minuta czytania

Do końca ściepy na "Wasteland 3" pozostało tylko kilka godzin, więc jeżeli chcecie wspomóc ten projekt swoimi pieniędzmi już teraz (przy okazji otrzymując słodkie bonusy), to macie na ten ruch niewiele czasu. Studio inXile Entertainment doskonale zdaje sobie sprawę, że dla niektórych odgłos bezlitośnie tykającego zegarka może nie być wystarczającym katalizatorem do sięgnięcia po portfel, dlatego też nęcą i kuszą na wszystkie możliwe sposoby.

wasteland 3wasteland 3

Choćby paczką nowiutkich, klimatycznych i ślicznych screenów prosto z kontynuacji kultowej serii. Oprócz wysmakowanych lokacji ukazujących surowe piękno postapokaliptycznego stanu Kolorado, możemy zaobserwować przeciwników, z którymi zmierzy się nas zespół. Jedno jest pewne – łatwo nie będzie.

wasteland 3wasteland 3

Premiera gry planowana jest dopiero na koniec 2019 roku. Przypomnijmy, że twórcy obiecali ulepszony system walki, lepszą Sztuczną Inteligencję, nowy system dialogowy (przywodzący na myśl "gadające głowy" z klasycznych "Falloutów"), możliwość korzystania z pojazdów (także podczas potyczek) czy tryb dla wielu graczy.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...