Zamieszanie z preorderami Hogwarts Legacy

1 minuta czytania

zamieszanie z preorderami hogwarts legacy

"Hogwarts Legacy" już niedługo zawita na maszynach graczy i nie będzie przesadą stwierdzić, iż jest to jedna z najważniejszych premier tego roku. Niemniej, ostatnimi czasy nauczyliśmy się liczyć z nieoczekiwanymi wydarzeniami na krótko przed premierą i tym razem nie było inaczej. Mianowicie, niektórzy gracze, którzy zdecydowali się na wcześniejszy zakup wersji Digital Deluxe, otrzymali wiadomości o anulowanych zamówieniach. Szczęśliwie szybko przedstawiono wyjaśnienie.

Anulowania te wynikły z opóźnień, do których doszło w kwestii premier na PlayStation 4 i Xbox One, wchodzących w skład preordera. WB Games Support zapewniło, iż gracze związani z cała tą sprawą zostaną poinformowani drogą mailową i sprawa najprawdopodobniej zostanie rozwiązana poprzez zwrot pieniędzy. Sama Digital Deluxe Edition nadal będzie do kupienia, choć już bez opóźnionych wersji.

Gracze innych platform w chwili obecnej nie mają powodów do obaw. Wersje na PC-ty, konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S nie mają opóźnień i staną się dostępne już 10 lutego (edycja Deluxe pozwoli na przekroczenie murów Hogwartu 3 dni wcześniej). Tymczasem premiery na PlayStation 4 i Xbox One odbędą się 4 kwietnia, zaś Nintendo Switch otrzyma swoją wersję 25 lipca.

Źródło: www.gram.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...